Чим небезпечні високобілкові дієти?

І ще кілька десятків «іменних» програм, які обіцяють зниження ваги. Якщо проаналізувати моду на дієти (а така, не сумнівайтеся, також існує!), то в різну годину маятник зсувається то в бік низькокалорійних, то в бік білкових систем харчування. Зараз, кажуть деякі наглядові дієтологи, триває епоха «голодних» дієт, а багато панянки, які бажають позбутися розтовстілих боків, сприймають білкову їжу як щось надмірно калорійне і негідне їх раціону. А як йдуть справи насправді: чи можна схуднути на високобілкової діти?

Що таке високобілкова дієта?

Не існує жорсткої межі між звичайною білкової і високобілкової дієтою (ВБД). Альо, як правило, якщо більш ніж 35% добової складають Протеїнові продукти, говорять про високобілкової дієті. Звичайний добовий раціон дорослої людини повинен на 30-35% складатися з білків. Але навіщо, власне, потрібні протеїни і яка їх роль у процесі спалювання жирових відкладень?

У нашому тілі білки виконують багато різноманітних функцій. Білкова їжа необхідна хоча б тому, що від неї залежить якість мускулатури, шкіри, волосся, нігтів, кісток, зубів. При дефіциті білка ці тканини не зможуть рости і регенеруватися. Без достатньої кількості білка організм не зможе продукувати необхідні для його функціонування гормони і . Крім того, білки можна назвати такою собі «службою доставки» в межах організму: ці речі допомагають транспортувати молекули кисню до всіх клітинах. І це тільки кілька пунктів з величезного» послужного » списку білків.

Небажано забувати і про те, що білки складаються з більш дрібних частинок – . Людський організм потребує 22 з них. Дев’ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять ять амінокислот є незамінними, їх наші організми не вміють виробляти самостійно, а повинні отримувати з їжі. Залежно від амінокислотного профілю харчовий білок розрізняють за якістю. Всі білки, отримані з продуктів тваринного походження, називають повними, тобто вони містять всі необхідні для нас амінокислоти. До цієї категорії належать яйця, молочна продукція, Риба, м’ясо, птиця. Рослинні білки також забезпечують людину великою кількістю амінокислот, але не всіма зі списком незамінних, тому вони «неповні». Кращими джерелами рослинного білка прийнято вважати Бобі, злаки, насіння, горіхи. І коли мова йде про високобілкової дієті, дуже важливо враховувати якість тих самих білків.

Як білки впливають на зниження ваги?

Багато досліджень вказують на те, що посилене споживання білкової їжі може вплинути на апетит, швидкість метаболізму, вага тіла і його склад (змінити співвідношення жирової тканини і м’язової).

Багата білком дієта ефективно пригнічує голод і зберігає відчуття ситості протягом декількох годин після трапези. І що найдивніше, причина — не у високій калорійності. Білок, з одного боку, активізує продукування в організмі гормонів, які створюють відчуття ситості, а з іншого, пригнічує вироблення так званого гормону голоду. З цієї причини, білкова їжа вважається однією з найкращих для придушення «звірячого апетиту».

У процесі наукового експерименту, в якому брали участь 20 здорових молодих людей, піддослідним з першої групи дозволили вживати в день стільки їжі, скільки вони хочуть, але при цьому всі продукти містили 30% білка. Представникам іншої групи запрограмували ті ж саме, але при цьому їжа містила тільки 10% протеїнів. У підсумку з’ясувалося, що молоді люди з першої групи За день з’єднання їли в середньому на 440 кілокалорій менше, ніж юнаки з іншої.

Ще одна здатність білка-прискорювати метаболізм і тим самим збільшити кількість спалюваних калорій. Деякі дослідники, посилаючись на власні спостереження, стверджують, що білкова їжа може прискорити метаболізм на 20-35%. Тобто люди, які дотримуються високопротеїнову програму харчування, швидше наїдаються, довше залишаються ситими, а в підсумку ще й спалюють більше калорій.

Але і це ще не всі дивовижні факти про вплив білка на масу тіла. Виявилося, що протеїнова їжа не просто сприяє зниженню ваги, а цілеспрямовано веде боротьбу з жировими відкладеннями. Говорячи про це, дослідники посилаються на 6-місячний досвід, в якому взяли участь 65 жінок із зайвою вагою. В результаті виявилося, що учасниці експерименту, які споживають більше білка , втратили більше, але в той же час зберегли м’язову масу. Цей «феномен» в науці відомий як стан кетозу, коли організм перебудовується на особливий режим і в якості джерела енергії використовує жирові відкладення на тілі. Але щоб запустити кетоз, важливо не просто вживати багато білків, але і виключити з раціону .

Чим ще корисний білок під час роботи?

Скинути вагу-це, як то кажуть, тільки половина справи. У боротьбі із зайвими кілограмами важливо не втратити здоров’я і зберегти красу. У цьому випадку немає рівних системі харчування, заснованої на споживанні великої кількості протеїнів.

Білки, як уже згадувалося, зберігають м’язову масу. А якщо під час білкової дієти займатися силовими тренуваннями, можна надати рельєф пресу, рук і ніг. Якщо належить прибрати багато зайвих кілограмів, то з’являється ризик обвисання шкіри на руках, ногах, животі. Запобігти цьому знову-таки допоможе білкова їжа і помірні фізичні навантаження. Деякі незбалансовані дієти можуть зробити кісткову тканину крихкою і слабкою. Дотримання високопротеїнової системи харчування, в якій міститься багато молочної продукції, виключає цей ризик, і навпаки, покращує структуру кісток і зубів.

Білок: скільки і коли їсти, щоб схуднути

З приводу добової порції білків, необхідної для ефективного зниження ваги, у дослідників думки розійшлися. Але якщо поштовхуватися від думки, що калорійність високобілкової дієти повинна більше ніж на 35% складатися з протеїнової їжі, то виходити наступні показники. При загальній калорійності дієти в 800 ккал / добу потрібно їсти не менше 70 г білкової їжі. При 1000 ккал/добу – 87,5 г, при 1200 ккал – 105 г, при 1500 ккал – 131 г.але це ще, так би мовити, «сірі» цифри, оскільки величне значення має і маса тіла людини, що доторкається високобілкову дієту. Згідно з нормами, розрахованими для бодібілдерів, добова норма протеїнів повинна ставати приблизно 2-3 г нутрієнта на 1 кг маси тіла. У деяких випадках порцію білків збільшують до 3-4 г/1 кг, але в такому випадку істотно підвищується ризик побічних ефектів, про які поговоримо трохи пізніше.

Ще одне важливе зауваження. Дотримуватися високобілкову дієту-це не означає, що за один присід треба з’їсти кілограм риби або м’яса. Людський організм працює таким чином, що за один прийом їжі він здоровий засвоїти не більше 10-20 г чистих білків. Решту можна вважати викинутим на вітер.

Також для ефективного спалювання жиру і нарощування м’язів має значення якість білків. Більшість прихильників високопротеїнової дієти виступають за білки тваринного походження, так як вони майже повністю засвоюються нашими організмами. Але в тій же час немає резону протягом всієї дієти їсти виключно , м’ясо і рибу. Молочна продукція, яйця, боби, злаки, соя, деякі овочі, горіхи і насіння також повинні бути присутніми в раціоні як альтернативне джерело протеїнів.

Як підбирати продукти

Високобілкова дієта-одна з тих систем харчування, які допомагають «приручити» апетит і надовго вгамувати голод. Але починати схуднення за цією програмою слід поступово, кожен день повільно збільшуючи споживання білків.

Вибираючи продукти для дієтичного раціону, важливо щоб вони містили мінімум . З цієї причини краще віддавати перевагу дієтичним сортам м’яса і нежирної молочної продукції. Практично ідеальне джерело білка для дієти-морська риба і морепродукти. Крім повноцінного білка – в них містяться-неймовірно корисні для організму речовини.

Але якщо, так би мовити, традиційні джерела білка вже неабияк набридли за годину тривалої високопротеїнової дієти, можна доповнити меню альтернативними продуктами. Взяти хоча б у 100 г цього листового овоча міститься 2,5 г білка. Досить додати жменю цього продукту в суп, омлет або приготувати з нього салат, щоб підвищити на кілька грамів кількість білка в денному раціоні. Приблизно стільки ж нутрієнта (2,6 г) міститься в 100 г екзотичного фрукта , а в одному середньому є більше 4 г протеїну. Ще краще джерело білків -. У 100 г свіжого зеленого горошку поміщається 5 г білка, в двох скибочках з цілого зерна фахівці нарахували приблизно 10 г білків, а в 100 г – всіх 20 г корисного нутрієнта.

Кращі Протеїнові дієти

Вечеря: 150-200 г яловичого стейка,.

День 2

Сніданок: коктейль з 1 склянки молока і на пару.

Дотримуючись цю систему харчування для зниження ваги, не можна забувати про важливість фізичного навантаження і щоденного вживання хоча б 2 л чистої .

Ризики високобілкової дієти

Білок хоч і незамінний для організму нутрієнт, але коли він в надлишку, то стає вельми підступним. Взяти хоча б кісткову тканину. Споживання дозволеної кількості білка на добу дозволяє зміцнити кістки, але досити перейти за межу «добова норма», як білок починає, навпаки, вимивати з кісток, роблячи їх ламкими. На думку деяких дослідників, досить протягом 2 тижнів дотримуватися дієти з надзвичайно високим вмістом протеїнів, щоб викликати втрату кісткової маси. Крім того, зловживання білковою їжею може викликати порушення в роботі нирок.

Для деяких людей високобілкова дієта не підходить хоча б тому, що дотримання такого принципу харчування викликає сильні головні болі і нудоту. Ця ж дієта протипоказана вагітним, годуючим матерям, літнім людям і особам, які страждають хворобами нирок або печінки.

Свою зайву вагу багато людей виправдовують генетикою. Генетичні особливості мають певний вплив на типаж фігури, схильність до ожиріння і сприйнятливість до дієт. З цієї причини дослідники проаналізували генетичний код представників різних народностей на різних континентах. З’ясувалося, що білкова дієта для 67% населення планети є ефективною для схуднення. Так що якщо ви належите до любителів білкової їжі і не маєте проблем зі здоров ям, тоді сміливо можете випробувати на собі ефективність високобілкової дієти. Тим більше, що дана система харчування не тільки допоможе прибрати зайвий жир, але і поліпшити стан м’язів.

Схуднути без почуття голоду і відмови від смачних страв — саме про це мріє будь-яка людина, незадоволений своєю вагою. Допомогти здійснити дану мрію здатна високобілкова дієта. Що це за система харчування, і чи всім вона підходить?

Білковий раціон допоможе позбутися зайвого?

Діти, засновані на раціоні з переважанням білків, спочатку розроблялися для професійних спортсменів. У деяких спортивних дисциплінах існує таке поняття, як «сушка» — період інтенсивних тренувань в поєднанні з дотриманням особливого режиму харчування. Саме високобілкова дієта (а точніше — її варіації) допомагає спортсменам швидко позбутися від значної кількості підшкірного жиру.

Така система харчування підійде і» пробачимо смертним», які відвідують спортзал від випадку до випадку. Денний раціон слід ділити на 5-6 трапез.

Високобілкова дієта передбачає вживання великої кількості білкової їжі. Щодня необхідне з’єднання єднання їжі не менше 2 грамів білка на кожен кілограм своєї ваги. При цьому кількість вуглеводів і жирів має бути скорочено.

Що їсти, щоб схуднути?

Основа білкового раціону — це нежирне м’ясо, Риба і птиця. Без обмежень можна вживати також молочні та кисломолочні продукти з помірним відсотком жирності. Горіхи, яйця, квасоля, сочевиця і соя повинні бути в дієтичному меню.

Високобілкова дієта для схуднення передбачає повну відмову від хліба і будь-яких кондитерських і борошняних виробів, макаронів, цукру. Уважно читайте етикетки готових соусів і різноманітних добавок до їжі. Від таких продуктів краще теж повністю відмовитися, так як навіть нешкідливий кетчуп містить велику кількість цукру.

Варто відзначити, що існує безліч різновидів білкової дієти. Від найсуворіших, що пропонують триразовий убогий раціон до систем харчування без обмеження за кількістю з’їдається протягом доби. Важливо розуміти: чим більше обмежень має дієта, тим менше повинна бути її тривалість. Але навіть «вільних» систем харчування, в основі яких лежить білковий раціон, без обмеження за кількістю і обсягом трапез слід дотримуватися не більше місяця. Для постійного дотримання не підходить жодна з дієт, заснованих на білках.

Плюси і мінуси

При жорсткому дотриманні всіх обмежень і правильному підборі продуктів для щоденного дієти дійсно допомагають швидко схуднути. При такому схудненні в першу чергу зникає жир, втрати м’язової тканини незначні. А це означає, що є всі шанси не тільки зменшити обсяги, але і знайти красиву фігуру. Будь-яка високобілкова дієта дозволяє вести активний спосіб життя і не відмовлятися від занять спортом.

Зазвичай досить ситні. А це означає, що на можна схуднути, не відчуваючи голоду. І все ж будь-яка система харчування, заснована на білках, має свої мінуси. Такі дієти важко сприймаються органами травної системи. Худне винен постійно стежити за кількістю жирів в продуктах. Якщо вибирати багаті жирами джерела білка, схуднення чекати не доведеться. Всі білкові дієти припускають обмеження споживання рослинної клітковини. Наслідком такого харчування можуть стати проблеми з функціонуванням кишечника. Білкові раціони не забезпечують достатнього надходження вітамінів і мікроелементів. Проблему можна вирішити, почавши прийом мультивітамінного комплексу під час дії.

Приклад екстремальної білкової дієти для швидкої корекції ваги

У нашій країні великою популярністю користуються наступні методики схуднення: «Кремлівська»,  «дієта Дюка», «яєчна» і «дієта Аткінса». Все це-високобілкові дієти. Пропонуємо вашій увазі найжорсткіший варіант харчування даного типу, розрахований на швидке зниження ваги. Дотримуватися цієї дієти можна не більше двох тижнів. На сніданок дозволяється пити каву без цукру або з цукрозамінником.

Перший день

 • Обід: салат з капусти і 2 варених курячих яйця.
 • Вечеря: порція відвареного або приготованого на пару рибного філе.

Другий день

 • Обід: запечене рибне філе.
 • Вечеря: нежирна яловичина, салат з огірка

Третій день

 • Обід: яблуко і тушкований кабачок.
 • Вечеря: капустяний салат, відварна яловичина, 2 варених яйця.

Четвертий день

 • Обід: твердий сир, 1 яйце некруто, 1 відварна морква.
 • Вечеря: фрукти кисло-солодкі.

П’ятий день

 • Обід: варене куряче філе, томатний сік.
 • Вечеря: кисло-солодкі фрукти.

Шостий день

 • Обід: капустяний салат, відварна курка.
 • Вечеря: 2 варених яйця, салат з моркви.

Сьомий день

 • Обід: яловичина, приготована на пару, і кисло-солодкі фрукти.
 • Вечеря: відварна яловичина, салат з огірка, нежирний кефір.

Високобілкова дієта: відгуки тих, хто спробував особисто

Системи харчування, засновані на споживанні продуктів, багатих білком, дуже подобаються тим, хто боїться голодувати. Нерідко таких дієт дотримуються представники сильної статі. Основна перевага подібного схуднення-велика кількість і різноманітність дозволених продуктів.

Високобілкова дієта для схуднення відгуки має позитивні завдяки швидкому догляду зайвої ваги. Чи повернутися скинуті кілограми? Все залежить від того, як ви будете харчуватися після закінчення курсу схуднення. Якщо не переїдати і дотримуватися здорового раціону, зберегти отриманий результат вийде надовго.

Доброго часу доби дорогі друзі, з вами Олександр Білий. Літо перейшло за екватор, але це не привід щоб залишатися в поганій формі. Сьогодні ми поговоримо про таке поняття як високобілкова дієта, розглянемо всі основні плюси. Відразу скажу, що при виконанні всіх порад і рекомендацій схуднути зможе абсолютно будь-хто, пам’ятайте-головне бажання!

Розберемо принципи дієти

Перше, на що люди звертають увагу у всіх дієтах — це список продуктів, які можна їсти. Багато хто думає, що Володар гарної фігури на обкладинці журналу просто щасливчик, і йому пощастило від природи. На жаль, не все так просто. Існують люди з хорошим обміном речовин, їм легше в наборі м’язової маси або схудненні. Але в світі не існує такого що людина отримує хорошу фігуру нічого не роблячи. Для цього він прикладає величезні зусилля.

Найголовнішим в схудненні є дієта. Ніякі фізичні навантаження не допоможуть якщо у вас не складений правильний раціон харчування. Найчастіше головною помилкою у багатьох людей є бажання дуже швидко схуднути. Такі спроби нерідко закінчуються поверненням всіх втрачених кілограмів. Це відбувається через великий стрес в організмі. Починає виділятися велика кількість стресового гормону -. Для збалансованого схуднення потрібна певна програма, по якій ваш організм поступово звикне і пристосується до дієти.

Ще одна проблема для спортсменів-втрата м’язової маси разом з жиром. На жаль, це найбільша проблема для всіх атлетів. Головним причиною є недостатня кількість амінокислот в організмі, які є основним будівництвом м’язових волокон. Звідси випливає вихід — при дієті необхідно вживати або БЦАА.

Для кого підходить високобілкова дієта?

Для спортсменів, а також людей, які ведуть активний спосіб життя високобілкова дієта — просто панацея для душі і тіла. Для людей старшого покоління краще відмовитися від даного виду дієти, так як є ряд можливих наслідків з погіршенням для стану здоров’я. Відразу скажу, що правильно дотримуватися дієти дуже важко. Протягом усього часу, якого ви дотримуєтеся дієти не можна вживати велику кількість .

Найкраще високобілкова дієта підійде для любителів м’яса. Для культуристів дієта підходить найкраще. Щоб запобігти катаболізм-руйнування м’язових волокон, потрібно багато білка і тоді можна зберегти м’язову масу, втрачаючи жир при цьому. Для людей, що мають зайву вагу дієта теж буде до речі, не дарма ж вона вважається для схуднення.

Найважче ласунам, адже саме їм доведеться боротися з власним бажанням з’їсти шоколадку або булочку. Якщо ви ставитеся до даної категорії, вам рекомендується натренувати силу волі, а вже потім приступати до дієти, так як по завершенню дієти ви можете подумати, що план виконаний і можна знову їсти солодке в необмеженій кількості, і зайві кілограми повернутися.

Існує думка що можна схуднути, не вдаючись до фізичних навантажень, з одного боку це вірно, але для того щоб домогтися максимальних результатів потрібна комбінована програма дієта+тренування.

Переваги та недоліки

Найпоширенішою думкою є те, що схуднення помітно вже після декількох днів від початку дієти. Білкова, або ж низьковуглеводна дієта вельми популярна через ті, що вже через деякий час ви зможете помітити результат.

До плюсів відноситься те, що втрачені кілограми повертаються набагато довше, ніж від інших дієт. Це обумовлено поліпшеним обміном речовин, протягом всієї дієти. Тривалість дієти повинна становити не більше 2х тижнів. Вдаватися до високобілкової дієті можна не частіше 1-го разу на рік.

Тепер про мінуси. Через те, що людина споживає переважно білок організм отримує малу кількість вітамінів, у тому числі і кальцію. Може бути присутнім повішена крихкість кісток.

Нирки, в свою чергу беруть на собі велике навантаження. Через те, що вони починають активніше працювати, організм втрачає рідину, що в слідстві позначається на стані сил і здоров’я.

Раціон харчування

Перше, що потрібно виключити це солодкі і буршні продукти. До заборонених продуктів відноситися шоколад, цукерки, печива, торти, вафлі, пончики, хліб, булки.

Зразкове меню на день:

 1. Перший прийом їжі. 150гр вівсянки з фруктами або молоком.
 2. Другий прийом їжі. 150гр вареної курки або яловичини з овочами.
 3. Третій прийом їжі. 150гр рису з яловичиною або куркою і овочами.
 4. Четвертий прийом їжі. 2-3 варених яйця з рибою.
 5. П’ятий прийом їжі. 150гр сиру.

Інтервал між кожним прийомом їжі повинен становити не більше 3х годин. Таке дозволить прискорити обмін речовин, що позитивно позначиться на жироспалюванні. До всього хочу додати, що потрібно випивати щодня 2-2.5 літра води в проміжках між їжею.

1. При важких фізичних навантаженнях дозволяється вживати 1-2 рази на день каші. Це необхідно для того, щоб у організму була енергія, тому що повністю відмовитися від вуглеводів і при цьому займатися важкими фізичними вправами небезпечно для життя.

2. Перед і після тренування пийте амінокислоти або БЦАА. Таким чином ви захистите м’язи від руйнування і збережете максимальну кількість м’язової маси.

3. Не забувайте про клітковину, яка міститься в зелених овочах – вона допомагає в засвоєнні білка.

4. Комбінуйте дієту з кардіо тренуваннями — так ви отримаєте максимальний результат.

Діти високобілкова — відмінний спосіб швидко і легко позбутися від зайвих кілограмів. Ні для кого не секрет, що в даний час існує величезна кількість дієт, спрямованих на зниження зайвої ваги. У цьому немає нічого дивного, адже сучасні жінки дуже піклуються про свій зовнішній вигляд і готові піти практично на все, щоб домогтися ідеальних форм.

Багато з сучасних дієт розроблені абсолютно неправильно, через що худнуть через досить короткий проміжок часу стикаються з появою неприємних симптомів і навіть серйозних захворювань, пов’язаних з роботою шлунково-кишкового тракту. Тому дуже важливо, щоб дієтичне харчування було не тільки ефективним, але і безпечним. Даним критеріям повністю відповідає високобілкова дієта.

Плюси такого харчування:

 • Швидке зростання м’язової маси-вже через 10-14 днів її стані помітно більше.
 • Підвищення життєвого тонусу.
 • Збільшення імунорезистентності-тканини і клітини стають більш стійкими до чужорідних інфекційних агентів.
 • Прискорена регенерація тканин-порізи і травми заживають набагато швидше.
 • Досить швидке зниження ваги.
 • Під час такої дії рідко з’єднання є сильніше відчуття голоду, чого не можна сказати про багатьох інших дітях.

Основні принципи дієтичного харчування даного типу

Високобілкова дієта має на увазі вживання продуктів, що містять велику кількість білків.

Ні для кого не секрет, що білки дуже важливі для нормальної життєдіяльності організму. Це основний компонент всіх клітин, що включають кістки і м’язи. Мінімальні дози клітковини і вуглеводів дають можливість організму витрачати енергію на розщеплення білків, забираючи її не з м’язової, а жирової тканини.

Таке дієтичне харчування розраховане не більше ніж на 2 тижні. Вся справа в тому, що для нормальної життєдіяльності організму необхідні не тільки білки, але і вуглеводи, клітковина і жири. В іншому випадку існує великий ризик появи проблем з травленням.

За 2 тижні такої діти можна витратити до 8 кг зайвої ваги. Незважаючи на досить убогий раціон, почуття сильного голоду з’єднання є рідко. Вся справа в легкозасвоюваних білках, які дають відчуття насичення. Протягом 14 днів треба щодня пити не менше 2 літрів води без газів. Також в цей період бажано займатися спортом.

Людям, які доторкаються білкової дієти, в день необхідно вживати не більше 120 г продуктів, що містять білок. Кількість дозволеного білка можна розрахувати більш точно. Для цього необхідно знати свій рівень фізичної активності:

Людям, які ведуть, як правило, сидячий спосіб життя, свою вагу треба помножити на коефіцієнт 0,4. Отримана цифра буде дорівнює кількості білків, які можна вживати протягом дня.
Людям із середньою фізичною активністю свою вагу слід помножити на 0,6.
Ті, що худнуть з високою активністю повинні помножити свою вагу на 0,75.
Провідні спортивний спосіб життя-на 0,85.

Якщо все розрахувати правильно, то схуднути можна за досить короткий проміжок часу.

В даний час існує досить багато видів високобілкового харчування. Особливою популярністю серед них користується дієта Дюка, якої дотримуються переважна більшість знаменитостей. Збільшення такого раціону харчування полягає в тому, що немає необхідності накладати обмеження на споживані за добу продукти. Завдяки цьому відчуття голоду буде з’являтися вкрай рідко. Однак треба буде переглянути своє щоденне меню і включити в нього якомога більше білкової їжі. Не варто переживати: з білкових продуктів можна приготувати дуже цікаві і смачні страви. До того ж ці страви будуть дуже корисними.

Продукти з вмістом білка

Дуже важливе джерело даного компонента, так як далеко не всі білкові продукти корисні. Здоровими білками є нежирні молочні продукти, пісне м’ясо, яйця, горіхи, продукти з сої, сочевиця, квасоля, нежирна риба. Дані продукти можна їсти без побоювання.

Раціон тих, що худнуть повинен бути багатий жирними кислотами.

Даний компонент краще отримувати з авокадо і рослинного масла. Не варто забувати і про вуглеводи. Їх краще отримувати з овочів, фруктів і злаків.

Незважаючи на високу ефективність даного дієтичного харчування, дотримуватися його може далеко не кожна людина. Від високобілкової дієти краще відмовитися людям з такими захворюваннями, як:

 • Виразка;
 • Недокрів’я;
 • Цукровий діабет;
 • Панкреатит;
 • Дисбактеріоз;
 • Ревматизм;
 • Туберкульоз.

Таким хворим краще вибрати для себе більш відповідну дієту.

Що стосується зразкового меню, то відмінною особливістю такої дієти є те, що протягом усього 2-го тижня слід їсти ті ж саме, що і під час 1-го тижня, але з точністю навпаки. Тобто на 2-ий тиждень в понеділок треба готувати ті ж страви, які вживалися в їжу в тиждень 1-го тижня. Від пізніх вечір краще відмовитися.

Багато роблять помилку і повністю виключають зі свого раціону продукти, що містять вуглеводи. Недолік даного компонента призводить до кетозу (посилене утворення кетонових тіл). Кетоз дуже негативно впливає на нирки, мозок і печінку. Також недолік вугловодної їжі може привести до дефіциту якихось вітамінів, мінералів і клітковини, необхідних для нормальної роботи кишечника.

Фахівці попереджають про те, що потрібно з обережністю вживати продукти з великим вмістом білків. Так, в жирних сортах риби, м’яса і молочних продуктах досить багато жирів, які не сприяють швидкому схудненню.

Досить рідко, але після білкової дієти можуть з ‘ єднання єднання єднання єднання явитися такі симптоми інтоксикації, як відсутність апетиту, головний біль, сонливість і постійна Стома. Такий стан може виникнути через всмоктування в кров продуктів гниття білків в товстій кишці.

Високобілкова дієта вважається досить суворою, але дуже дієвою. Але перед тим як зважитися її дотримуватися, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем, який дасть всі потрібні рекомендації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *