Чому варто звернути увагу на пляжний волейбол? 5 вагомих аргументів

Літній період-найкращий час, щоб зайнятися спортом на свіжому повітрі. Багато людей влітку намагаються якомога більше вибиратися на вулицю, щоб зміцнити своє тіло і здоров’я в комфортних умовах.

Одним з найбільш популярних літніх видів спорту вважається пляжний волейбол. Ця гра не вимагає від вас покупки особливої екіпіровки. Багато спортсменів і любителі грають в нього в звичайних купальниках. Від вас не потрібно бути професійним спортсменом, щоб насолоджуватися пляжним волейболом. Потрібно лише знайти компанію друзів, взяти з собою м’яч і прийти на пляж, де натягнута сітка.

Пляжний волейбол допоможе весело провести час з друзями і отримати порцію ефективних фізичних вправ!

Чому ж Пляжний волейбол такий популярний? Чи варто займатися таким видом спорту? Давайте розглянемо кілька сильних аргументів!

Чому пляжний волейбол такий хороший?

1.Пляжний волейбол зміцнює всі групи м’язів

Ви можете цього не помічати, але, коли ви граєте в пляжний волейбол всі ваші м’язи знаходяться в постійній активності. Ваша верхня і нижня частина тіла завжди рухливі: ви стрибаєте, присідаєте, бігаєте, підкидаєте або ударяєте м’яч. Варто враховувати і те, що в пляжному волейболі всього 2 гравці в команді. Ви рухаєтеся набагато більше, ніж у класичному волейболі. У цьому виді спорту вам не дадуть нудьгувати!

Вам не потрібно постійно штовхатися з суперником

Також потрібно враховувати, що пляжний волейбол – безконтактний спорт. Тут ви не отримаєте травми від поштовхів, як у футболі. Ви і ваш партнер захищені від команди суперника величезною сіткою. М’який пісок зможе пом’якшити удари від падіння. Якщо ви не любите отримувати удари або синці, то такий спорт відмінно підійде вам!

2. Пляжний волейбол добре впливає на здоров’я суглобів і зв’язок

Волейбол на пляжі – це постійний випади, стрибки, нахили, помахи руками і присідання. Ви регулярно розтягуєте свої м’язи і змушуєте суглоби активно працювати. Такі тренування зміцнюють ваші зв’язки і підвищують ефективність роботи суглобів. Ви перестанете відчувати скутість в тілі, коліна перестануть хрустіти при присіданнях, тіло стане гнучким і легким.

3. Якісна турбота про здоров’я ваших ніг

Вище вже говорилося про те, що пісок сильно знижує шкоди від падіння. До того ж, на піску набагато зручніше і комфортніше грати, ніж на дерев’яній підлозі в спортивному залі. Коли ви граєте в пляжний волейбол, то на ногах Немає взуття. Під приземлення після чергового стрибка навантаження на коліна значно знижується через те, що поверхня дуже м’яка. Це додаткова профілактика для здоров’я ваших суглобів. До того ж, ви постійно розминаєте ваші ступні. Тактильні відчуття від ступень і піску дуже подобаються багатьом спортсменам.

4. Волейбол на пляжі знімає стрес

Пляжний волейбол – відмінний спосіб відволіктися від проблем на роботі, навчанні або в сім’ї. Кожна людина відчуває стрес від навколишнього оточення. Це можуть бути суперечки в сім’ї або занадто велике навантаження на роботі. Коли ви приїжджаєте на берег річки або моря, щоб кілька годин пограти у волейбол на піску, то ви поступово занурюєтеся в стан потоку. Ви перестаєте хвилюватися, вам хочеться насолоджуватися хорошою погодою, компанією друзів і азартом в спортивній грі.

Також це відмінний привід приїхати на берег водойми. Після активної гри завжди можна поплавати в теплому морі або річці. Або ви можете полежати на сонці, щоб прогріти своє тіло.

5. Користь для вашого дихання

Солене морське повітря і приємний бриз – те, що буде вас супроводжувати під час гри в пляжний волейбол. Навіть на березі річки повітря набагато чистіше, ніж в центрі запорошеного і галасливого міста. Під час гри ви мимоволі дихаєте набагато більше і глибше, ніж в стані спокою. Ваша система кровообігу працює набагато активніше, розносячи корисний кисень по всьому організму.

До того ж в морському повітрі міститься йод, який дуже важливий для коректної роботи вашої щитовидної залози. Під час гри в пляжний волейбол ви не тільки покращуєте вашу фізичну форму, але і отримуєте заряд «здоров’я»!

Почніть займатися вже зараз

Зараз середина серпня, проте у вас ще є час спробувати зіграти в пляжний волейбол. Зберіть компанію друзів, захопіть з собою фрукти і напої, приготуйте пляжний рушник і купальний костюм. Поїдьте на берег річки або моря, щоб зіграти у волейбол на пляжі. Ви самі зможете відчути, наскільки корисний і приємний цей вид спорту!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *