CrossFit для схуднення

Програма тренування CrossFit спочатку була розроблена для студентів поліцейських академій США, щоб швидко і без будь-яких труднощів привести їх в спортивну форму. Схожі тренувальні режими застосовуються у всьому світі, щоб підготувати солдатів спецпідрозділів.

Багатьма фахівцями було помічено, що разом з наростанням витривалості і функціональної сили, такі тренування сприяють дуже швидкому спалюванню жиру, а вправи кращі для обміну речовин. Так і з’явилися спрощені CrossFit-тренування для схуднення.

В Європі ця система тренувань визнана повноцінною і є альтернативною силових тренувань і занять аеробікою за системою Джо Вейдера. Існують повноцінні тренування CrossFit, на яких можна швидко поліпшити свою форму, тренуючись в день не більше 30 хвилин, без спеціальних тренажерів і обладнання.

Принцип дії тренування CrossFit для схуднення:

Тренування CrossFit не вимагають багато часу. Вони припускають роботу з вільними вагами (гантелями, гирями), які одночасно можуть задіяти велику кількість м’язів. Завдяки такому тренування, ви швидко підвищите свою витривалість і силу. Також вправи, які включені в програму тренування CrossFit, дуже енергоємні, що допомагає швидко спалювати жир.

Вченими доведено, що 20-ти хвилинні тренування сприяють на сорок вісім годин прискорити метаболічні процеси в організмі (приблизно на 40%).

Таким чином, тренування CrossFit для схуднення не вимагає дотримання строгих дієт, а досить її поєднувати зі звичайним низькокалорійним збалансованим харчуванням.

На сьогоднішній день CrossFit тренування вважаються не комерційним проектом. Багато тренерів CrossFit, часто на власних сайтах (блогах) викладають безліч різних вправ. Настійно рекомендують не тренуватися під час застуди або хвороби.

Найголовнішою особливістю CrossFit, є, то що ця програма не передбачає повторення одних і тих вправ на кожному тренуванні.

Принцип тренуванні-тільки різноманітні тренування можуть зацікавити людей займатися таким видом спорту, і сприяють швидкому спалюванню жиру і наростанню м’язової маси. Це відмінна програма для набору маси і красивих м’язів.

Необхідно відзначити, що більшість вправ CrossFit, дійсно в комплексі тренують тіло і включають всі групи м’язів.

Приклад тренування CrossFit для схуднення

Для такого тренування вам знадобитися: легкі гантелі, килимок, скакалка.

Розминка. Вам необхідно по черзі виконувати наступні вправи 1) бігу в повільному темпі — три хвилини; потім 2) прямі удари ногами і руками (кожною ногою і рукою по десять разів).

Вправа № 1. «З гантелями над головою присідання»

Вставши прямо, втягнувши прес, притиснувши до хребта лопатки, не опускаючи голову, гантелі візьміть в руки і на прямих руках підніміть їх за головою. У швидкому темпі виконайте двадцять глибоких присідань-стегна паралельні підлозі, коліна не виходять за лінію шкарпеток. Не міняйте положення рук.

Вправа № 2. «Рубка дров на прес»

Вставши прямо, втягнувши прес, притиснувши до хребта лопатки, не опускаючи голову, гантелі візьміть в руки і на прямих руках підніміть їх за головою. Швидко опустіть корпус вниз, а гантелі між ніг (ніби ви рубаєте дрова). Поверніться в початкове положення. Вправа в швидкому темпі повторіть двадцять разів.

Вправа № 3. «Скелелаз»

Вправа схоже на біг з упором на руки.

Ляж на підлогу, зробіть упор на прямі руки і шкарпетки. Швидким стрибком виведіть праве коліно вперед. Поверніться в початкове положення. Також з лівої ноги виконайте вправу. Вправу повторіть протягом тридцяти секунд.

вправа № 4. «Віджимання»

Ляж на підлогу, зробіть упор на прямі руки і шкарпетки. Розводячи в сторони лікті і не прогинаючись в поперековому поясі, виконайте в швидкому темпі двадцять віджимань. Важливо-виконуйте руху з маленькою амплітудою.

вправа № 5. «Стрибки на скакалці»

Встаньте прямо, ноги разом, здійснюйте стрибки на носочках, одночасно обертаючи руками (как-будто ви стрибаєте на скакалці). Виконуйте вправу в швидкому режимі, протягом трьох хвилин. Стрибки входять в багато інтервальні тренування для стегон і сідниць.

Трохи відпочиньте (протягом однієї хвилини). Повторіть послідовно вправи (з першого по п’яте) одне за іншим в три підходи.

Якщо ви тільки почали тренуватися, виконуйте даний комплекс протягом місяця, чергуючи один день відпочинку і три дні тренування.

З часом ви можете скласти собі індивідуальний план тренування, дотримуючись основних принципів CrossFit.

Подивіться як проходять тренування CrossFit для «просунутих» на відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *