Фітнес гумки як універсальний тренажер

Навіть далека від тренувань людина з великою ймовірністю чула про фітнес гумки. У кожному спортивному блозі, в кожній спортивній родині і в будь-якому фітнес залі можна знайте цей девайс. Фітнес гумки давно використовуються спортсменами, проте саме в останні кілька років цей універсальний тренажер знаходиться на піку популярності. І варто відзначити, що свою популярність вони завоювали зовсім не дарма.

Що таке фітнес гумка?

Гумка для фітнесу це невелика стрічка з латексу (нещодавно почали з’являтися і тканинні) у вигляді кола. Можна зустріти різні назва цього тренажера: фітнес гумка, фітнес стрічка, гумові петлі, міні еспандер, міні бенд, резистанс Бенд, але суть і функціонал від цього зовсім не змінюється.

Фітнес гумки-це дійсно універсальний тренажер, який зможе прокачати будь-яку, навіть найглибшу м яз тіла. Універсальний цей тренажер можна назвати ще й тому, що він не займає багато місця, поміститися в будь-яку дамську сумочку, що в свою чергу дозволяє тренуватися де завгодно і коли завгодно.

Також варто відзначити ряд переваг фітнес гумок перед іншими тренажерами:

  • гумки безпечніше, так як забезпечують мінімальний тиск на суглобово-зв’язковий апарат;
  • вартість гумок доступна людині з будь-яким рівнем доходу;
  • фітнес гумки гарантують рівномірність навантаження;
  • за допомогою цього міні тренажера можна пропрацювати будь-яку групу м’язів без додаткового обладнання;
  • гумки існують різного ступеня навантаження, тому підійдуть як новачкові, так і професійному спортсмену.

Приклади вправ з фітнес гумками.

як вже зазначалося вище, фітнес гумки дозволяють пропрацювати всі частини тіла. Вони легко замінюють частину тренажерів, гантелі і штанги. Перше, що можна зробити з фітнес гумками це ускладнити звичні базові вправи, такі як присідання, випади, планка і віджимання. Далі, можна робити всілякі тяги, нижнього і верхнього блоку, сюди ж відносяться махи ногами. Також, вправами з фітнес гумками можна замінити жими руками як стоячи, так і лежачі. Нижче більш докладні приклади вправ на основні групи м’язів:

  1. Присідання з гумками. Необхідно надягти гумку на стегна, трохи вище колін і виконувати присідання, в нижній точці додати розведення колін в сторони. Працюють ноги і сідниці;
  2. У положенні сидячи, ноги прямі, потрібно закріпити одну частину гумки, одному взяти в руки і виконувати тягу гумки, відводячи лікоть назад. Працює спина;
  3. Стоячи або сидячи, надіти гумку на зап’ястя, випрямити руки і розтягувати настільки сильно, наскільки виходить. Працюють грудні м’язи і спина;
  4. Махи ногами лежачі на боці. Гумку надягти на щиколотки, піднімати ногу наверх. Працюють сідниці;
  5. Надіти гумку на стопу, лягти на спину, руки за головою, ноги зігнуті, тягнутися ліктем до протилежного коліна і поміняти сторону. Всім знайоме вправу на прес «велосипед», але в новому виконанні.

Очевидно, що вправ набагато більше, тут описана лише мала частина. Цей тренажер щільно увійшов в життя спортсменів і людей біля спорту і навряд чи поступитися місцем чомусь іншому. Адже так зручно мати під рукою гумку, яка допоможе привести тіло в форму і при цьому поміщається в долоньці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *