Фітнес з коляскою

Фігура після пологів не може бути ідеальною. Природою передбачено фізіологічне відкладення жиру при вагітності.

У нормі повернення в звичну форму відбувається протягом перших 6-9 місяців. Турботи, обумовлені материнством, можуть значно ускладнити цей процес.

Немає часу на фітнес клуб? Відео-лекції з вправами для молодих мам припадають пилом в папці «терміново»? Фітнес з коляскою-чудова можливість підтягнути м’язи і повернути талії і стегнах спокусливі форми.

Відтепер прогулянки з малюком підвищать свій коефіцієнт користі.

Фітнес з коляскою-інструкції до занять.

Для більшості молодих мам колясочний фітнес-дивина. Коли починати? Як займатися, щоб не бентежити перехожих? Як впоратися з почуттям незручності?

Перш ніж приступити до тренувань, запам’ятайте:

  • Починати тренування слід не раніше, ніж через 4-6 тижнів, а після кесаревого розтину почекайте не менше 6-8 тижнів;
  • Перед початком занять отримаєте схвалення лікаря і проконсультуйтеся про тип дозволених навантажень;
  • Не розраховуйте на швидке схуднення, відновлення форми після пологів займає не менше півроку;при різкому схудненні «нагородою» стане порушення обміну речовин, зникнення молока і проблеми зі здоров’ям;
  • Навантаження збільшується поступово, повноцінні тренування дозволені з 3-4 місяці після пологів;
  • На період лактації силові тренування заборонені, що виділяється при навантаженнях молочна кислота псує смак грудного молока;
  • Біль, запаморочення, нудота та інші несприятливі ознаки під час тренування сигналізують «стоп!».

У післяпологовий період вкрай важливо знайти баланс між красою і здоров’ям. Ваш організм зовсім недавно випробував стрес.

Дайте йому можливість відновитися, але не втрачайте часу, якого у молодих мам звичайно немає. Витратити час з користю-значить перетворити прогулянку в фітнес.

Як не збентежити перехожих і впоратися з почуттям незручності?

Розкутість американських або європейських жінок не властива нашому менталітету.

Існує 3 способи уникнути почуття незручності при занятті фітнесом з коляскою.

  1. Запросити інших молодих мам приєднатися до модного напрямку. Колективні тренування надихають і позбавляють від необхідності озиратися по сторонах. Ви можете організувати гурток або відкрити курси, перетворюючи тренування в джерело приємного і корисного заробітку.
  2. Використовувати вправи, що не привертають цікаві погляди оточуючих. З прикладами «прихованої» тренування ви зможете ознайомитися нижче.
  3. Не звертати уваги! Метод застосовується до всіх ситуацій, які потенційно можуть запалити рум’янець збентеження на вашому обличчі.

Вправи: перший місяць і наступні цикли.

Оптимальне навантаження для першого післяпологового Місяця-прогулянки. Цей тип фізичної активності відноситься до аеробних, а значить-витрачає калорії.

Винос коляски на вулицю, керування транспортним засобом малюка, зміна темпу прогулянки – інтервальне навантаження) — насолоджуйтеся можливістю спалити жири без відриву від материнських турбот.

Але не перетворюйте прогулянки в діалоги на тему обміну досвідом біля ганку. Кожен крок наближає вас до краси і кожна хвилина «простою» відсуває реалізацію мрії.

Другий післяпологовий місяць-час згадати про в’ялих сідницях, целюліту і обвислому животику. Ніяких екстремальних вправ: підйомів тулуба, «велосипеда», тренажерів.

Коляска з вашим малюком-єдиний «тренажер», яким можна скористатися. Як?

Гріючись на сонечку, станьте правим боком до ручки коляски. Візьміться за» поручень » правою рукою, ліва – вільно опущена вниз. Нахиляючи корпус в праву сторону, почніть катати коляску вперед-назад. 1-2 підходи по 15 разів. Змініть положення.

ІП-боком до ручки, робіть махи ногою в сторону, вперед-назад. Змініть положення, повторіть махи іншою ногою. 1-2 підходи по 15 разів.

Станьте обличчям до ручки «транспортного засобу» крихти, візьміться за неї двома руками і відкотите вперед, нахиляючи тулуб. Відчуйте, як тягнуться м’язи спини, задньої частини стегон. Поверніться в ІП. 1-2 підходи по 15 разів.

Станьте обличчям до ручки, почніть здійснювати неглибокі присідання, відчуваючи напругу в сідницях і стегнах. Від 20 присідань.

Сидячи на лавці, не втрачайте часу! Зіпріться ногами на передню вісь (малюк – обличчям до вас), катайте коляску вперед-назад м’язами ніг.

Важливо: при виконанні будь-яких вправ з коляскою, не спирайтеся на неї. Транспортний засіб з малюком виконує роль утримувача. М’язи повинні працювати і приймати на себе все навантаження.

Ще більше фітнесу!

Повертаючись додому, додайте ще фітнесу в вашу прогулянку: напружуйте сідниці при ходьбі, втягуйте живіт, стаєте «навшпиньки», «поспішайте».

Похід в супермаркет з малюком-відмінний привід підтягнути животик і зробити сідниці пружними. Кладіть фрукти, овочі та інші покупки по одній в нижній відсік (кошик) коляски з випрямленими ногами, відчуваючи, як приємно тягнуться м’язи задньої частини стегна.

І не забудьте завжди і скрізь втягувати животик. Така дрібниця, а який ефект!

Ви як і раніше вважаєте, що на фітнес немає часу? Ваше життя наповнене можливостями для руху!

А в перерві між «тренуваннями», поки малюк спокійно спить, йога або медитація допоможе зняти напругу, відновити баланс і зарядить енергією на продовження активного дня. Приємного материнства!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *