«Іппотренажер» для схуднення

Дієти у відсутності фізичного навантаження працюють на шкоду, позбавляючи тіло не тільки жирової, але і м’язової маси. Виснажений вигляд, в’ялі сідниці, пониклі грудей – життя без спорту нудна і неприваблива.

Тонізація м’язів, моделювання фігури, підняття настрою – Сучасні амазонки вибирають іппотренажер для схуднення, переситившись степперами, віброплатформами і біговими доріжками. Вибух емоцій, енергія руху-задоволення верхової їзди вперше доступно кожній без іподрому.

Ефект здивує найдосвідченіших фітнес – вумен-Кінний тренажер зажадає напруги всіх груп м’язів і активує режим посиленого спалювання жирів. Приборкайте тіло і зробіть його досконалим, галопуйте назустріч ідеальній фігурі!

Переваги іппотренажерів для схуднення: поза конкуренцією

Тренування на живій коні доступні не кожному. Дорога на іподром забирає годину, обмундирування – гроші, контакт з конем вимагає високої емоційної сприйнятливості і стресостійкості.

Іппотренажер «скаче» в обраному напрямку (до стрункості) без умовлянь, примх і ризиків, ідеально імітує руху верхової їзди, змушує» наїзницю» підлаштовуватися і зливатися, напружуючи всі м’які м’язи і тримаючи поставу.

Любителям спілкування з живим конем Кінний тренажер надає можливість бути у формі і не втратити вправність в період вимушеної перерви в заняттях. Бажаючим просто схуднути-організовує умови для спалювання жирів, які мають намір «вивудити» м’язовий рельєф-занурює в обставини, які задіють всі м’які м’язи без винятку. У світі іпотерапії кожен зможе реалізувати свої завдання і отримати комплексний результат.

Заняття на Іппотренажері:

  • Сприяють зниженню ваги – годину «галопу» спалює близько 3000 калорій, подібним результатом прогулянка на велосипеді порадує лише через 4 години;
  • Дієвими у боротьбі з «апельсиновою» кіркою, викликаючи активну циркуляцію рідин в проблемних місцях і спалюючи підшкірний жир;
  • Сприяють формування ідеальної постави і красивої ходи – у процесі верхової їзди тренуються на м’язи черевного преса, зміцнюється спина і хребет, а «Вершниця» змушена тримати поставу, переносячи навик у своє повсякденне життя;
  • Задіють всі м’які зв’язку, включаючи найглибші – ті, які рідко активуються в ході будь-якого іншого фітнес тренінгу;
  • Розвивають загальну гнучкість і витривалість, тренують вестибулярний апарат, покращують координацію рухів.

Механізм роботи кінного імітатора такий, що змушує «наїзницю» безперервно стримувати рівновагу, балансуючи і напружуючи всі м’язи. Тренажер здійснює рухи по особливій траєкторії-вперед, назад, в сторони – відхиляючи вас від центру ваги і примушуючи тіло повертатися в ІП для відновлення втраченої рівноваги.

Протипоказання

Іппотренажер відноситься до типу щадного тренінгу, так як навантаження на суглоби і хребет практично відсутня, а частота пульсу збільшується незначно. І все ж при наявності хвороб ОДА в анамнезі (артритів, остеопорозу, ревматизму, травм хребта, суглобових болів і ін.) проконсультуйтеся з терапевтом перед покупкою абонемента.

У числі інших протипоказань-вагітність, менструація, злоякісні пухлини, наявність кардіостимулятора, проблеми кровообігу (варикоз, тромбоз), сечокам’яна хвороба.

Користь іппотренажер для схуднення: спалюємо жир і погані емоції

Інтенсивне навантаження, яка дозволяє спалити величезну кількість калорій в ході верхової їзди – лише одна частина функціоналу багатофакторного тренажера. Стреси, втома, депресія-супутники сучасності і часті винуватці переїдання, повільного метаболізму, гормонального збою.

Іппотренажер знімає стрес, заряджає бадьорістю, дарує гарний настрій, забезпечує повноцінним сном. Психотерапевтичний ефект тренінгу відзначений у численних відгуках » наїзниць» – скульптор тіла ефективний і в області психологічної реабілітації!

Можливості кінної прогулянки куди ширше вузької зони корекції фігури.

Верхова їзда (натуральна або імітує) відрізняється лікувальними якостями:

  • Оздоровлює серце і зміцнює судини, допомагає відновитися після інсультів, інфарктів, ЧМТ;
  • покращує кровообіг у зоні малого тазу, перешкоджає розвитку «жіночих» хвороб, зміцнює м’яка м’язи промежини;
  • нормалізує роботу травної системи, покращує перистальтику;
  • Використовується в якості оздоровлюючих засобів при аутизмі, ДЦП, синдром Дауна, сколіозі, розсіяному склерозі, патологіях хребта.

Безумовно, лікувальна і коригуюча іпотерапія буде безпечна лише за умови вибору тренажера, що пройшов клінічні випробування і схваленого медиками. При виборі фітнес залу або при покупці кінного тренажера в «особисту власність» пошуку якісної пропозиції слід надати пильну увагу.

Моделі відрізняються кількістю швидкісних режимів, оснащеністю («розумний дисплей», стремена, що підтримують системи для людей, не здатних самостійно утриматися в кріслі), дизайном.

Купівля апарату — вигідні інвестиції

15 хвилин в день і квадратний метр простору – все, що потрібно для повноцінної домашньої тренування. Перед заняттям не забудьте провести розминку для підготовки тіла до роботи або почати з режиму адаптації, включивши кнопку на дисплеї.

Азарт-відмінна перевага тренування. «Сідло» кидає виклик «наїзнику» і це перша причина, по якій тренажер ніколи не буде простоювати в кутку і припадати пилом. Виклик на «скачки» притягує і змушує знову і знову кидатися в бій зі стихією непередбачуваного руху.

Бажаєте стати учасницею верхового руху? Іппотренажер дарує цю можливість кожній і економити чималі гроші міській жительці, яка за прогулянку в сідлі змушена віддавати значні кошти. Відчуйте себе наїзницею і скористайтеся всіма перевагами верхової їзди!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *