Як правильно займатися пілатесом в домашніх умовах?

Пілатес спрямований не на кількість виконуваних вправ, а на якість. Вправи пілатесу, в основному, здійснюються в заздалегідь встановленому порядку, плавно змінюючись один за одним.

Пілатес незрівнянний з кардіо тренуваннями або штангами, коли потрібно викладатися на максимум своїх можливостей і це призводить до кращого. Адже перенавантаження шкодити здоров’ю ще більше, ніж повна відсутність тренувань. Коли людина займається пілатесом, починається напруга у всіх м’язах під час будь-якого з вправ. В результаті щоденних тренувань пілатесу м’язи стають сильними, а тіло приходити в тонус, підвищується гнучкість і іде біль в хребті.

Різноманітність безлічі несхожих тренувань призводять до появи дисбалансу у всіх м’язах: найсильніші в результаті збільшуються в розмірах і набирають силу, а слабкі м’язи як протилежність – будуть слабкіші. Дисбаланс стає причиною величезної кількості травм і безперервних болів в хребті.

Однак не варто впадати у відчай, адже для того і придумали пілатес – щоб врівноважити баланс і займатися гармонійними вправами. При заняттях пілатесом мускулатура приходити в норму і м’язи збалансовані. А коли баланс досягнутий, легко досягти високої продуктивності і знизити ризик відримання травм. Саме тому більша кількість професійних спортсменів іноді займаються пілатесом і комбінують тренування час від часу.

Даний тип тренування не призводить до втоми і знемоги. Адже пілатес як особливий тип тренувань містить конкретні вправи і досить глибоке дихання. Якщо спортсмен не любити концентруватися, то пілатес явно не підходити. Однак при наявності мети і бажання зміцнити м’яка м’язи корпусу і черевної порожнини, підтримувати правильну поставу і позбавлятися від болю в хребті, тоді пілатес повністю підходить.

Регулярні тренування дозволять відчути особливий ефект у м’язах і ясності розуму. За допомогою комплексу вправ можна привести в порядок м’язи живота, розпрямити плечі, накачати грудні м’язи і випрямити поставу. Поступово після тренувань тіло стає легким і сильним.

Можна встановити 10 основних переваг пілатесу, що підтверджують користь тренувань:

  1. Створення пружних м’язів нижнього преса, сильної spini. Крім цього, опрацювання глибоких м’язів живота. Основне правило пілатесу-втягувати пупок в основу спини. Легко використовуючи дану техніку в житті, можна за короткий час зробити живіт плоским, підтягнутим і привабливим.
  2. Пілатес призводить хребет до стабільного стану, знижує дискомфорт і гострий біль хребта. Тренери з пілатесу стверджують, що за допомогою тренування можна позбутися від болю в поперековому відділі.
  3. Постійні заняття пілатесом допомагають поліпшити стан фізичного тіла, сприяють зміцненню м’язів, і збільшення сили. В результаті тіло стає гармонійно розвиненим і без жахливо виділяються м’язів.
  4. Пілатес шалено БЕЗПЕЧНИЙ і використовується в лікувальних процедурах для відновлення тіла після важливих ударів і аварій. Крім цього, щоденні заняття можуть стати відповідною профілактикою травм спини і ніг.
  5. За допомогою пілатесу можна запросто випрямити поставу. Тренування є корисними для усунення болю не тільки в хребті, але і щоб відновити роботу внутрішніх органів.
  6. Пілатес допомагає тонізувати тіло і надає привабливу форму. Можна приводити м’язи в тонус в самих проблематичних зонах на стегнах і животі. Згодом реально створити стрункий і тонкий силует тіла.
  7. Контроль дихання і тіла призводить до того, що людина починає керувати рухами і вчиться відчувати своє тіло.
  8. За допомогою глибокого дихання в пілатесі можна позбутися від занепокоєння і страху, апатії і безсоння.
  9. Тренування пілатесу підвищують активність і гнучкість суглобів. Під час пілатесу відбувається поступове збільшення довжини м’язів, а також розтягування і збільшення амплітуди руху в суглобах. Краще пілатесу в даному випадку тільки йога.
  10. Пілатес здатний знизити тиск і поліпшити функціональність роботи серця і кров’ю дерев’яних судин. За допомогою глибокого дихання цілком можна збільшити легені і поліпшити кровообіг.

Переваги пілатесу з’являються тільки при постійних тренуваннях мінімум 3-4 рази на тиждень. Оцінивши всі плюси і мінуси пілатесу в порівнянні з іншими практиками, можна почати займатися або подумати ретельніше над вибором типів тренувань, корисних для душі і тіла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *