Кроссфіт тренування — що це таке?

Ви хочете побудувати гарне тіло і підвищити його витривалість? Якщо це так, то Кроссфіт тренування-то що вам потрібно!

Кроссфіт — що це взагалі таке?

Кроссфіт-це тренування сили і витривалості, що складається у виконанні інтенсивних фізичних вправ з різних областей спорту. В основному це аеробні вправи, гімнастика і Важка атлетика.

Кроссфіт дуже ефективний, тому що вправи, що виконуються під час тренування, дуже різноманітні і добре опрацьовують м’язи. Використовуються такі вправ як – стрибки в упорі лежачи, викидання гантелі і скакалка створюються схеми, які повинні повторюватися кілька разів протягом певного часу.Протягом однієї години ви можете спалити до 1000 ккал, а ефект від регулярних тренувань стає помітний дуже швидко.

Заняття кроссфітом дуже стомлюючі, але в той же час вони дають приголомшливі результати в плані нарощування м’язової маси, збільшення фізичної сили і підвищення працездатності всього організму.

Хто може займатися кроссфітом?

Однак, як би страшно все це не звучало, займатися кроссфітом можуть і жінки і чоловіки — будь-яка людина, незалежно від віку, досвіду і фізичної підготовки. По всьому світу кроссфітом займаються професійні спортсмени, пенсіонери та матері, які хочуть прийти у форму після вагітності. Найголовніше-це позитивний настрій, тому що все інше підбирається під наявні фізичні характеристики і поставлені цілі.

Єдиною умовою є відсутність медичних протипоказань. Хоча, з іншого боку, Кроссфіт може використовуватися для відновлення і поліпшення здоров’я.

Кроссфіт тренування

Особливості

Основною метою і одночасно оцінкою прогресу тренувань є досягнення ефективності в 10 різних областях. До них відносяться:

 1. Серцево-судинну і дихальну системи
 2. Выносливость
 3. Силу
 4. Равновесие
 5. Мощность
 6. Скорость
 7. Гибкость
 8. Ловкость
 9. Координация
 10. Точность

Вправи в кроссфіт трнировках

Під час кроссфіт тренувань спортсмени бігають, носять різні предмети, катають і перевертають величезні шини, тягнуть мотузки, піднімають ваги і роблять десятки інших речей, які ми не зустрінемо під час занять у звичайному тренажерному залі. Але як вже було сказано, в кросфіті застосовуються вправи з різних спортивних областей. Тому також мають місце бути присідання, стрибки або кидання м’яча.

Всі ці вправи зміцнюють м’язи, збільшують діапазон руху всіх суглобів і компенсують м’язову масу, яка в результаті більш ранніх тренувань могла розвиватися нерівномірно. Саме так Кроссфіт формує всю фігуру.

За короткий час ви повинні виконати якомога більше вправ. М’язи повинні працювати на максимальній швидкості. Ви повинні контролювати свій пульс на кожній косі тренування. Вам допоможуть зручні сучасні девайси.

Переваги Кроссфіт тренувань

Якщо немає протипоказань, регулярні і правильні Кроссфіт тренування мають ряд переваг. Вони допомагають:

 • скинути зайві кілограми . Підтримка пульсу в «зоні спалювання жиру» і вироблення відповідних гормонів під час вправ — дозволяє скинути вагу і підтримувати його на певному рівні. До того ж за рахунок зростання м’язової маси і зниження жирової, підвищується загальний обмін речовин і метаболізм. Самі Кроссфіт тренування дуже енерговитратні, що має важливу роль в питанні контролю і зниження ваги.
 • розвинути фізичні якості — (сила, витривалість, див. вище)
 • досягти психічної рівноваги – як мінімум фізичне навантаження сприяє виробленню гормону щастя;

Як проводяться Кроссфіт тренування

Як і в будь-якому спорті, Кроссфіт тренування починаються з короткої розминки. Потім вона переходить в основну частину тренування, яка з самого початку міцно засідає в голову як асоціація з потом і балансуванням на межі витривалості. Зазвичай вона займає близько 20 хвилин, але, повірте, цього цілком достатньо, так вправи дуже інтенсивні. Під час тренувань немає ні хвилини на поговорити або відпочити.

Розминка

Розминка в кроссфіті повинна тривати не менше 5 хвилин. Ви можете стрибати на скакалці, робити присідання або нахили. Розминка повинна бути адаптована до основного тренування. Вона повинна ґрунтуватися, перш за все, на рухах, які будуть повторюватися пізніше в основній частині. Мета розминки-підготуватися до максимальних зусиль, підвищити частоту серцевих скорочень, розім’яти суглоби і розігріти м’язи.

Ризик отримання травми

Більшість травм, які виникають під час тренувань є результатом відсутності обережності і дотримання техніки безпеки або непрофесіоналізму тренера, який повинен стежити за правильністю виконання вправ і адекватністю навантаження.

Під час тренувань і тим більше після них швидше за все будуть болі в м’язах. Це в основному відноситься до початку занять і до тих людей, які до цього не займалися будь-якої фізичною активністю. Для них перша зустріч з кроссфітом може бути дійсно болючою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *