Кращі види спорту для сідниць-топ 4

Спорт грає не останню роль в схудненні. Він допомагає тримати м’язи і шкіру в тонусі, спалювати калорії і топити жир. У різних видах активності сподівається на ті чи інші м’язи навантаження відрізняється. Десь більше навантажуються руки, десь ноги. Сьогодні розберемо 4 види спорту для сідниць, з ними ви надбаєте гарний рельєф і зміцніть нижню частину тіла.

1. Скалодром

Тренування на скеледромі не тільки веселі, але і дуже ефективні в питанні схуднення і зміцнення сідниць. Для того що б утриматися і повзти вище, доведеться докласти зусіль. Досити багато навантаження припадає, в тому числі, на сідничні м’язи.

2. Йога

Асани йоги-відмінна можливість розтягнути і опрацювати м’язи. Підібравши правильну комбінацію вправ, ви зможете схуднути в сідницях і зміцнити їх. Також можна скористатися тими, що є в Інтернеті.

3. Степ аеробіка

Степ аеробіка такий же відмінний спосіб схуднути і зміцнити сідниці, як і підйом по сходах. Під час тренувань спалюється багато калорій, а м’язи нижньої частини тіла навантажуються по повній. Це дійсно високоінтенсивний вид спорту для сідниць.

4. Походи

Походи зміцнять не тільки сідниці, а й ікри. А якщо ви відправляєтеся в тривалі подорожі в гори, то зміцніть ще й моральний дух. Залежно від місцевості і рельєфу, кількість спалюваних калорій і інтенсивність навантаження може відрізнятися. Але будьте впевнені, це саме те, що потрібно для схуднення і зміцнення сідниць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *