Масаж Асахі (Зоган): 10-хвилинний комплекс для молодості обличчя

Масаж Асахі , або Zogan, як його правильніше називати, — це нескладний комплекс вправ, що допомагає повернути обличчю молодість. SpeedySPA детально розповідає про цю техніку і основні правила, яких потрібно дотримуватися, щоб ефект був виключно позитивним.

Що таке масаж Асахі

Масаж Асахі, або Zogan, що в перекладі означає «Створення особини», ставши відомийзавдяки б’юті-експерту Юкуко Танаке (Yukuko Tanaka). Вона вивчила давньояпонські методики масажу обличчя і на їх основі створила свою просту техніку.

Основні відмінності цього масажу від інших полягають у більш сильному фізичному впливі на шкіру і частковому відхиленні від традиційних масажних ліній. Також в процесі зачіпаються не тільки поверхневі мімічні, але і глибоко розташовані м’язи і навіть кістки. Крім того, велика увага приділяється лімфатичних судинах, завдяки чому поліпшується харчування всіх тканин обличчя, прискорюється виведення токсинів і зайвої рідини.

Кому можна і не можна робити масаж

Так як Асахі впливає на різні тканини, покращує відтік лімфи і циркуляцію крові, він дозволяє домогтися відразу декількох ефектів:

 • Розгладити зморшки і уповільнити старіння;
 • Підвищити пружність і гладкість шкіри і в цілому поліпшити її стан;
 • Підтягнути овал обличчя;
 • зняти набряклість.

тому виконувати його можуть не тільки ті, у кого з’явилися серйозні вікові зміни, але і двадцятирічні.

Втім, є протипоказання:

 • Шкірні захворювання, у тому числі запалення;
 • ЛОР-хвороби;
 • Патології лімфатичної системи;
 • злоякісні новоутворення;
 • погане самопочуття.

Асахі також не рекомендується практикувати при куперозі. У всякому разі, на цей рахунок краще проконсультуватися з лікарем і не робити вправи з тиском в зоні щік і в інших місцях, де видно розширені судини.

Про що потрібно пам’ятати

 1. Перед масажем і після нього шкіру обличчя необхідно очистити.
 2. Під час проведення потрібно використовувати масажні засоби. Підуть натуральні масла, вівсяне молочко, косметичні вершки.
 3. Масажні рухи відбуваються з тиском, альо не повинні викликати болю. У місцях, де знаходяться лімфовузли, досить легкого погладжування.
 4. Масаж виконується сидячи або стоячи, з прямою поставою.
 5. Майже всі вправи закінчуються завершальним рухом уздовж контурів обличчя і по шиї, від привушних лімфовузлів до ключиць. Саме воно сприяє відтоку лімфи. Починається масаж так само. Рух потрібно повторити три рази.
 6. Для досягнення видимих результатів масаж виконується щодня. Середня його тривалість-близько 10 хвилин.

Як робити масаж Асахі

Всі вправи повторюються по три рази.

1. Зміцнення чола

Щільно притисніть до середини чола вказівні, середні і безіменні пальці обох рук так, щоб долоні прийняли горизонтальні положення. Через три секунди відведіть їх з тиском до скронь. Потім поверніть долоні на 90 градусів і, зменшивши силу натиску, рухайтеся до вух. Зробіть завершальний рух.

2. Ліфтинг області навколо очей

Подушечками середніх пальців доторкніться до шкіри у зовнішніх куточків очей. Не застосовуючи сили і рухаючись до внутрішніх куточків, підведіть очі знизу. Далі з натиском пройдіться по верхньому очному краю. Зупиніться на три секунди.

Потім знову проведіть пальцями по нижньому краю очей від зовнішніх куточків до внутрішніх. Після цього вже з тиском поверніться назад. Тримайтеся у зовнішніх куточків очей на три секунди і рухайтеся до вух. Зробіть завершальний рух.

3. Зміцнення області навколо рота і підборіддя

Притисніть безіменні і середні пальці обох рук до ямки підборіддя. Через три секунди з натиском обведіть рот, з’єднавши Пальці в ямці над верхньою губою. Ще три секунди натискайте на цю точку, намагаючись як би підняти перегородку носа. Потім різко приберіть пальці і перенесіть їх у початкову позицію.

Це єдина вправа, після якого не виконується завершальний прийом.

4. Усунення носогубних складок

Відразу після попередньої вправи перемістіться до кріл носа і з тиском помасажуйте їх, а потім і сам ніс з боків. Далі рухайте пальці з натиском по вилицях до вух і виконайте завершальну дію.

5. Підтяжка щік

Покладіть вказівні, середні і безіменні пальці в ямку на підборідді. З максимальним натиском просувайте їх навколо губ до ніздрів і верхньощелепної кисті. Потім рухайтеся вище, до внутрішніх куточків очей. Затримайтеся там на три секунди і просувайтеся до скронь. Зменшивши натиск, перемістіться до вух і зробіть завершальний прийом.

6. Зміцнення нижньої частини обличчя

Однією долонею зафіксуйте нижню щелепу, другий з натиском рухайтеся по щоці від місця, де починається жувальна м яз до внутрішнього куточка ока. Затримайтеся на три секунди і просувайтеся до вух. Здійсніть завершальну дію. Виконайте цю ж вправу на другій стороні обличчя.

7. Зміцнення середньої частини обличчя

Покладіть вказівні, середні і безіменні пальці горизонтально на виличні кістки. З силою притисніть пальці до ніздрів, потім відведіть до вух і зробіть завершальний прийом.

8. Лифтинг особини

З’єднайте перед собою руки на рівні грудей і розкрийте долоні під кутом 90 градусів. Підстави долонь притисніть до підборіддя і затримайтеся в такому положенні на три секунди. Далі ведіть долоні вгору до носа, потім — по вилицях до скронь, після — до вух. Зробіть завершальний прийом.

9. Корекція овалу обличчя

Покладіть підборіддя на підставу долоні так, щоб пальці були спрямовані в бік вуха. Із зусиллям рухайте долоню до вуха і зробіть завершальний рух. Повторіть вправу на другій стороні обличчя.

10. Усунення іншого підборіддя

з’єднуйте долоні в трикутник таким чином, щоб підборіддя лежав на великих пальцях, а наказівні з’єднувалися в районі перенісся. Зафіксуйте великі пальці, а решта із зусиллям розведіть до скронь (вказівні повинні рухатися по нижньому очноямкового краю). Потім перемістіться до вух і зробите завершальну дію.

11. Зигзагоподібне розгладження чола

Притисніть вказівний, середній і безіменний пальці до чола (вони повинні лежати горизонтально). Потім полагодьте м’якими зигзагоподібними рухами рухатися від скроні до скроні і назад. В кінці повторіть першу вправу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *