Найбільш поширені помилки при прийомі стероїдів

Фахівці вважають, що більше десяти мільйонів чоловік в світі, що займаються спортом, приймають стероїди. З усієї цієї численної армії спортсменів, що вживають Стероїди, тільки 10% це роблять правильно, інші 90% наражають на небезпеку своє здоров’я. Такий стан справ багато в чому пояснюється тим, що використання стероїдів відбувається без відповідного медичного контролю і при мінімумі знань з боку самих спортсменів. Такий дилетантський підхід до використання стероїдів часто буває чреватий побічними ефектами, яких можна було б уникнути. Хоча спектр цих помилок надзвичайно різноманітний, можна все-таки виділити найбільш поширені з них.

У цьому розділі робиться спроба пролити світло на п’ять найбільш часто зустрічаються помилок, що здійснюються користувачами стероїдів. Ці помилки не дозволяють домогтися оптимальної віддачі від стероїдів. Будь-хто, хто застосовує або планує використовувати ААС, повинен ретельно проаналізувати свою програму. Переконайтеся в тому, що ви не входите в число тих десятків тисяч спортсменів, які, на жаль, піддають своє здоров’я абсолютно невиправданому ризику.

Використання завищених доз

Коли справа стосується стероїдів, принцип «чим більше, тим краще» найчастіше виявляється помилковим. Прийом надмірних доз став головною проблемою для атлетів-любителів. Така практика небезпечна для здоров’я. Великі дози змушують печінку і нирки працювати в екстремальному режимі, що може привести до їх захворювань. Ароматизація і придушення вироблення власного тестостерону можуть виявитися надмірними під дією надлишкових стероїдних доз. Організм людини може обробити тільки певну кількість синтетичних стероїдів. Він не здатний сприйняти надлишкові дози і найчастіше трансформує зайві Стероїди в естрогени. Як тільки рецепторні ділянки вловлюють оптимально можливу кількість стероїдних молекул, всі інші молекули виявляються зайвими. Таке оптимальне «заповнення» рецепторних ділянок відбувається при введенні в організм не дуже високих доз стероїдів, тобто. всі розповіді про те, що нинішні чемпіони приймають по 50 таблеток Дианабола в день і по 5000 мг тестостерону в тиждень, нехай залишаться на совісті оповідачів. (від укладача: хоча 20 таблеток «метану» в день і 2000 мг тестостерону в тиждень давно вже нікого не лякають).

Погане харчування

Ігнорування ролі харчування може значно послабити анаболічний ефект стероїдів і посилити їх побічні ефекти. Стероїди найбільш дієві, якщо їх використовують з висококалорійною їжею з великим вмістом білка. Єдиний стероїд, який в якійсь мірі проявляє анаболічний ефект при низькокалорійній дієті-це Примоболан. Оптимальною кількістю споживаних протягом дня калорій при використанні стероїдів, є 4000-7000 кілокалорій (співвідношення білків, жирів і вуглеводів підбирається атлетам індивідуально). Для досягнення цього, можливо, знадобляться додаткові зусилля. Багато спортсменів занадто мало їдять, щоб як слід змусити стероїди працювати, а якщо і споживають достатню кількість калорій, то часто за рахунок занадто великої кількості жиру в дієті. Використання анаболічних стероїдів і без того може підвищити рівень холестерину в крові і кров’яний тиск, що може привести до захворювань серця. Якщо спортсмен вирішив скористатися перевагами, які забезпечують стероїди, він повинен засвоїти, що правильне харчування є частиною стероїдної програми. Слід завжди намагатися уникати включення в дієту надмірної кількості жиру, щоб не посилювати ризик серцевих захворювань, якими і без того загрожує вживання стероїдів. У той же час потрібно обов’язково стежити за тим, щоб в дієті в потрібній кількості були присутні білки і щоб по калорійності вона відповідала тому рівню, який допомагає досягти максимальної ефективності стероїдів.

Неправильні тренування

Тренування з обтяженнями повинна бути інтенсивною, щоб викликати в організмі стан катаболізму. Саме при наявності цього стану стероїди проявляють найбільшу активність. Слід пам’ятати, що тренування з обтяженнями є стимулом для «всмоктування» анаболічних стероїдів клітинами скелетних м’язів. Без інтенсивної стимуляції стероїди не нададуть на ваші м’язи належного впливу. Тренування повинні мати систематичний характер і Орієнтувати вас на роботу з прогресуючими вагами обтяжень.

Неправильна періодизація циклів

Стероїди найбільш ефективні і безпечні, коли вони використовуються при правильній циклічності і правильному поєднанні декількох стероїдів. Як вже говорилося, одночасне використання двох стероїдів в помірних дозах може виявитися досить ефективним і безпечним. Шляхом тестування вдалося також встановити, що для підтримання початкового позитивного азотистого балансу необхідно поступово збільшувати дозування стероїдів. Ці факти указвают на те, що в ході стероїдного циклу слід використовувати модель з поступовим нарощуванням дозування, і що найкраще міняти типи стероїдів з інтервалами не більше 8 тижнів. Дослідження також показують, що побічні ефекти, втрати в силі і» масі», що мають місце при припиненні стероїдної терапії, можуть бути зведений до мінімуму при використанні правильного низхідного циклу. Такий цикл має на увазі поступове зниження дозування прийнятих препаратів до кінця курсу. Це робиться для того, щоб поступово повернути до норми вироблення організмом власного тестостерону.

Неправильно підібрані стероїди

Багато спортсменів збільшують небезпеку отримання ускладнень і побічних ефектів, неправильно підбираючи стероїди. Анаполон, Халотестин і Метилтестостерон слід вважати такими, що належать до числа найнебезпечніших препаратів. Якщо ви вважаєте, що вам необхідно використовувати саме ці лікарські препарати, ніколи не приймайте їх довше 4-6 тижнів. Крім того, при паралельному використанні декількох стероїдів не приймайте більше одного препарату з сильним андрогенним ефектом. Краще зупинити свій вибір на стероїдах для внутрішньом’язових ін’єкцій: вони не тільки забезпечують постійний приплив препарату в кров, але і «переступають» через ту стадію, проходячи яку оральні стероїди втрачають велику частку своїх потенційних можливостей. Ця стадія пов’язана з попаданням стероїдів в печінку; у печінці оральні стероїди значною мірою нейтралізуються, завдаючи при цьому даному органу великої шкоди. Більшість спортсменів досі не знають, що можуть домогтися величезних приростів в силі і «масі», використовуючи стероїди зі слабким андрогенним ефектом. При цьому можна уникнути багатьох небезпек, пов’язаних з андрогенним впливом стероїдів. Стероїдні цикли із застосуванням таких препаратів, як Дека, Примоболан, Вінстрол, Оксандролон і невеликих доз Дианабола, як показала практика, можуть бути дуже ефективними. (Від упорядника. У дужках зауважу, що багато іменитих спортсменів т. зв. «пітерської» школи взагалі не вживають сильноандрогенних препаратів, і тим не менш, результати, які вони показують, не можуть не викликати поваги).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *