Перевезення, доставка та збірка тренажерів. Самостійна збірка і розбирання тренажерів для ремонту та обслуговування

Мало хто з власників тренажерів знає, що еліптичні тренажери, а також будь-які інші треба вчасно чистити і періодично змащувати. Важливо протягувати вузли і своєчасно замінювати деталі які зносилися, вони можуть зламатися і привести до механічних пошкоджень в тренажері. Як правило, рядовий споживач не уявляє, як діагностувати несправність, де купувати деталі, як їх замінити.

Справа в тому, що еліптичний тренажер називається так з тієї причини, що у нього педалі здійснюють рух саме в еліптичній проекції. І треба додати, що являє собою такий тренажер гібрид між степпером, а також велотренажером і доріжкою. Даний тренажер є однією з різновидів кардіотренажерів. Заняття на ньому імітують біг, але при цьому організм не відчуває ударного навантаження на колінні суглоби і стопу. Кросстренажер дозволяє стежити за тим, який у Вас пульс і скільки калорій ви витрачаєте.

Ми виробляємо ремонт еліптичних тренажерів в Москві більше 10 років і знаємо все про ці тренажерах, а також про їх особливості. Ми відремонтуємо тренажер з будь-якою системою навантаження: Магнітний, механічний, електромагнітний, а так само аеродинамічної. Наші фахівці розуміють найкращим чином запити клієнтів і виконують роботу на високому рівні. Регулярно використовуваний еліптичний тренажер накопичує пил в моторному відсіку, яка позначається наподвіжних і електронних вузлах не кращим чином. Також тренажер може збирати дрібні тверді частинки сміття. Це шкодить рухомим частинам тренажера, тому він потребує регулярного технічного обслуговування і профілактичному ремонті.

І якщо у еліптичного тренажера з’явилися сторонні звуки; хрускіт, ривки, або розгойдування, то це може привести до руйнування опорних майданчиків, шатунів, підшипників, валів або зварних швів рами. І при цьому людина, яка займається на тренажері, почувши сторонні шуми повинен негайно припинити тренування, в іншому випадку він ризикує отримати травму. Ми проводимо профілактичний ремонт еліптичних тренажерів і допоможемо вам уникнути подібних неприємних моментів. Якщо ігнорувати сторонні звуки, то тренажер буде доведений до такого стану, до огда зламаються деталі, отже, ремонт еліптичного тренажера обійдеться набагато дорожче.

Ремонт еліптичних тренажерів

Ремонт еліптичних тренажерів самим здійснити вкрай складно. Запчастини на такі тренажери вузькоспеціальні, для багатьох вузлів потрібні хитрі знімачі, їх не вийде підібрати і демонтувати самостійно. Зверніться до наших фахівців і отримаєте, якісний ремонт еліптичних тренажерів.

Професійне спортивне обладнання, таке, як Тренажери, вимагає професійного підходу для перевезення. У чому можуть полягати труднощі при їх транспортуванні і як знизити ризики?

Доставка, розбирання або збірка тренажерів на дому може знадобитися і фізичним особам, і організаціям. Як повинна проводитися правильна перевезення тренажерів і чому краще не намагатися займатися цим самостійно, а доручити їх транспортування серйозної компанії?

Як правильно перевозити тренажери

Відносно тренажерів діє те ж основне правило, що і щодо великої побутової техніки: саме, вкрай бажано перевозити їх у вертикальному положенні. Іноді виникає питання, чи потрібно розбирати улюблений девайс перед транспортуванням? Розбирання тренажерів не потрібно, якщо їх вага від 50 до 100 кг, і вони вільно проходять в дверний отвір. У цих випадках досить упакувати їх в гофрокартон, коробку або просто обернути шарами стретч або повітряно-бульбашкової плівки, а потім скріпити малярським скотчем. Вантажники зможуть перенести їх просто на руках або на візках-роклах. найняти вантажників в Москві можна в логістичній компанії «перевезення-перенесення», яка більше 10 років займається перевезенням, складанням тренажерів європейського та американського виробництв.

Якщо тренажер важить більше 100 кг і, до того ж, навідріз «відмовляється» проходити в двері, то, швидше за все, його доведеться розібрати. розбирання (збірка) еліптичного тренажера займає 20-30 хв , включаючи мастило і перевірку працездатності. Зібрати (розібрати) доріжку можна за 50-60 хв.а ось розбирання (і збірка) силового тренажера може займати від 1 до 4 ч.

Крім того, достатньо часу йде і на упаковку комплектуючих, фурнітури, електронних компонентів. А після складання необхідно перевірити обладнання на працездатність і при необхідності змастити робочі вузли. У бігових доріжок обов’язково перевіряється і натяг полотна.

Професійне перевезення тренажерів

Чому доставку спортінвентаря краще передоручити професіоналам? Хоча б тому, що професійна доставка незрівнянно дешевше ремонту і навіть покупки нових тренажерів. Якщо домашні моделі коштують відносно недорого, то вартість професійного обладнання стартує від 1-2 тис.$.

Збірка-розбирання. фахівці вміють працювати з будь-якими моделями тренажерів будь-якого призначення, причому навіть в тих випадках, якщо інструкція по збірці давно загублена. Слід врахувати, що розбирання та складання бігової доріжки, силової станції або вантажоблочного тренажера обов’язково вимагає участі 2-3 чоловік. Це пов’язано не тільки з їх складною конструкцією, але і вагою, який може доходити до 800-1000 кг.

У мувінгової компанії Вам допоможуть перевезти тренажери в будь — яких кількостях-від одного невеликого домашнього тренажера до цілої партії для фітнес-центру або спортивного магазину. При цьому обов’язково підберуть авто потрібного тоннажу — від невеликої Газелі на 1,5 до фури на 5-20.

Всі тренажери та їх комплектуючі при транспортуванні фіксуються стяжними ременями, а в дорозі здійснюється моніторинг вантажу.

Додаткові послуги. Це страховка (при необхідності), а також консультації з експлуатації тренажерів, догляду за ними і поширених проблем, що виникають при їх використанні.

Збірка тренажера не займає багато часу. Необхідна збірка тільки механічних частин. У комплект поставки тренажера входить докладна покрокова інструкція по збірці, а також комплект болтів, гайок, шайб і необхідний інструмент.

Збірка будь-якого тренажера має свої особливості, це пов’язано з конструктивними особливостями і призначенням. Незалежно від цього, основним критерієм правильності проведеної збірки є точне дотримання всіх етапів інструкцій. При цьому рухомі частини повинні рухатися вільно, а нерухомі — повинні бути надійно закріплені. При складанні тренажера не повинно залишатися зайвих деталей, за винятком передбачених виробником додаткових запчастин.

Перед складанням тренажера:

  • Визначитеся з місцем його розташування в приміщенні, виберете гладку і рівну поверхню розміром 3х4 м;
  • Переконайтеся, що ваше робоче місце вільно від можливих джерел небезпеки.
  • Уважно прочитайте інструкцію, ретельно вивчіть послідовність складання і виконуйте всі рекомендації;
  • Розріжте пакувальні стрічки, розкрийте упаковку по пунктирній лінії на дні коробки; звільніть тренажер від упаковки;
  • Завжди прибирайте пакувальні матеріали, щоб вони не могли заподіяти ніякої шкоди.
  • Акуратно витягніть всі деталі з коробки і перевірте їх на відповідність повної комплектності і наявність пошкоджень.
  • Якщо ви виявили, що є пошкодження деталей або у Вас неповний комплект поставки зв’яжіться з сервісною службою компанії, контактний телефон та електронну адресу вказано в гарантійному талоні.
  • Дотримуйтесь покрокової інструкції по збірці, зазначеної в керівництві користувача.

Необхідно точне дотримання інструкцій, це дозволить виключити поломку тренажера при експлуатації. Особливу увагу слід приділити підключенню кабелів і проводів, оскільки неправильно виконане підключення може спровокувати вихід з ладу всієї електроніки або стати причиною ураження електричним струмом.

Спочатку Зберіть всі елементи, нещільно закріпивши гайки і болти, і, переконавшись, що тренажер зібраний правильно, остаточно затягніть їх, але не прикладайте надмірних зусиль до інструменту, щоб уникнути травм і пошкодження елементів конструкції тренажера.

Однак, якщо ви не володієте достатнім вільним часом для самостійної збірки, у ряді міст у наших партнерів в штаті є досвідчені інженери-збирачі, які мають величезний практичний досвід складання тренажерів. Вони візьмуть на себе турботи по установці, збірці та налаштуванні вашого тренажера, дадуть необхідні консультації по його експлуатації та обслуговування, дадуть відповідь на Ваші запитання.

У нашій бібліотеці є стаття «Як змастити велотренажер» в якій дано розуміння, що велотренажер в мастилах не потребує, в більшості домашніх велотренажерів відсутні вузли і деталі, які потребують періодичної мастилі. З еліптичними тренажерами або орбітреками ні все так однозначно. Існують моделі, які потребують постійного огляду і мастилі, є моделі у яких пара вузлів періодично змащуються і моделі на підшипниках, які не потребують мастилі.

Визначитися з періодичністю і потребою мастила тренажера, здавалося б легко — ЧИТАЙ матчастину. Інструкція, в якій повинна бути прописана періодичність планового ТО, вузли і компоненти для змащення і самі мастила.

Ця витяг з однієї дуже докладної інструкції, в інших написано або те ж саме, або взагалі нічого.

Причина тому гарантія і Сервісні центри. Утримувати Сервісні центри для виробнику побутових тренажерів занадто накладноприведе до значного зростання ціни за тренажер. Це можуть дозволити тільки великі мережеві магазини, у яких розвинене почуття обов’язку. Тому виробники роблять хороший запас міцності і зносостійкості основних вузлів. Якщо експлуатувати тренажер в нормальному режимі він прослужить спокійно 5-7 років без будь-якого обслуговування.

А що таке нормальний режим? Це режим, при якому людина з масою тіла не більше 80% від максимально дозволеної за інструкцією займається в середньому 30-60 хвилин на добу, кожен день. Для тренажера простояти на балконі або в гаражі 3 місяці набагато гірше, ніж працювати по 60 хвилин на добу. Будь-який механізм не любить простою. Як і для людини, для тренажера рух-це життя. При простоях вся мастило під дією гравітації стікає вниз, коксується і накопичує пил. Деталі схильні до корозії починають іржавіти. Тренажер старіє і стає непрацездатним.

Після тривалого простою важливо перебрати всі деталі тренажера-розібрати і зібрати заново. Дуже радують оголошення приватних осіб, які продають своїх вірних товаришів спортивного життя з припискою «Тренажер практично не використовувався або покаталися пару раз весь інший час стояв, майже як новий». Думають, що вони розхвалюють тренажер, забезпечуючи собі швидкий продаж. Радісні нові власники бачачи прекрасний зовнішній вигляд відразу починають тренуватися, і вже через короткий період, щось ламається, з’являється скрип і т. п.

В еліптичних тренажерах є кілька місць змащення. Нічого складного як правило ці місця в легкому доступі. Всередині основного кожуха нічого не змащується. Там тільки підшипники і ремінна передача.

Дивимося інструкцію по збірці тренажера. Знаходимо необхідний вузол. Якщо в місці з’єднання не вказані підшипники, отже вузол змащується. Розбираємо місце з’єднання. Ретельно вимиваємо сліди старого мастила. Рясно наносимо нову мастило. Збираємо вузол. Видаляємо надлишки мастила дрантям. Все дуже просто. Наявність підшипників видно візуально, варто тільки прибрати декоративні накладки.

Слідкуйте за собою і своїми тренажерами. Здоров’я і всіх благ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *