Правила етикету в тренажерному залі

Поступатися старшим людям місце в громадському транспорті, не звертатися до незнайомих людей на «ти», не плямкати за столом, вітатися при зустрічі – всі знайомі з правилами поведінки та етикету. У тренажерному залі є свій «статут», з яким потрібно обов’язково ознайомитися, особливо, якщо ви йдете на тренування вперше.

Інакше, будете ловити «косі» погляди відвідувачів, не розуміючи, чому на Вас так дивуватися. В результаті від відвідування тренажерного залу залишиться неприємний осад, який може відбити будь-яке бажання приходити знову.

Основні правила поведінки в тренажерному залі ми зібрали в цій статті: рекомендації тренерів і «крик» клієнтів-відвідувачів.

На що просять звернути увагу тренери:

  1. По одягу зустрічають. У Тренажерний зал ходять в чистій спортивній формі. Специфічне амбре, що залишилося на майці після минулого тренування може запросто» перемогти » можливості вентиляції залу. Не варто дивуватися, якщо вам зроблять зауваження.
  2. Дрес-код: так-так в тренажерному залі він теж існує. Голий торс у чоловіків і дуже Відверті топіки у дівчат абсолютно недорічні. Більш того, практично у всіх залах вони потрапляють в пункт правил під грифом «заборонено».
  3. Гуччі, Діори і» міцні » антиперсперанти в поєднані з запахом поту займаються являють собою справжню хімічну зброю. Тому краще відмовитися від їх використання перед походом в тренажерний зал.
  4. Для шкірного інвентарю в тренажерному залі існують спеціально відведені місця. Складіть гирі з гантелями по зростанню, обважнювачі, бодібари, степ-платформи і килимки також слід повернути туди, де вони до цього лежали.
  5. Дуже важливий момент: знімайте за собою ваги (млинці) з тренажерів! Інакше для дівчини тренування може перетворитися на справжній квест з пошуком Супермена, який «звільнить» штангу від важких млинців. І ще не факт, що вона його знайшла.
  6. Не створюйте черг на тренажерах. У годину пік не варто проводити годинні кардіо-тренування на бігових доріжках, змушуючи нудитися в очікуванні ще 10 чоловік.
  7. Уточняйте, чи зайнятий тренажер у стоїть поруч з ним люди, перш ніж приступати до виконання вправ. Інакше можете викликати сильний гнів спортсмена, особливо, якщо він робить суперсет, що не передбачає відпочинку між підходами. Також не розбирайте тренажер без попиту.
  8. Не займайте кілька тренажерів поспіль, залишаючи на них свої речі: рушник, телефон. Адекватно реагуйте на питання: «можна робити вправу з Вами?”. Займатися поперемінно — це абсолютно нормально.
  9. Загальноприйняті правила поведінки в тренажерному залі також ніхто не відміняв. Не розмовляйте на весь голос по телефону, прибирайте за собою сміття, не давайте радий, ніби Вас не просили.

Від собі хочемо додати: посмішка і позитивний настрій збільшує ефективність тренувань в рази! Вітайтеся, посміхайтеся один одному і тоді в тренажерному залі будете почувати себе як вдома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *