Переваги фітнес гумок.

Що таке Гумки для фітнесу, і для чого вони потрібні?

Фітнес-гумка – це інвентар для занять спортом у вигляді еластичної стрічки у формі кільця. Одягнені на руки або на ноги, вони додають навантаження для м’язів.

Еластичні петлі вже довго використовуються у фітнес-індустрії, але тільки недавно набрали неймовірну популярність. Гумки для фітнесу — це абсолютно простий інвентар, але, не дивлячись на це, вельми ефективний. Навіть виконуючи з ними звичайні вправи, можна значно збільшити навантаження на м’язи. До того ж гумки не чинять тиск на опорно-руховий апарат. Даний інвентар підійде для будь-якого рівня спортивної підготовки, так як має різну щільність.

 Зазвичай кожному рівню відповідає свій конкретний колір гумки, але це залежати від виробника. Також є можливість придбати відразу набір, що розрізняються по щільності гумок, що дозволить чергувати навантаження і виконувати одночасно вправи на різні групи м’язів.

Переваги фітнес-гумок.

  1. Багатофункціональність. Універсальний інвентар, який допомагає позбутися від в’ялості в стегнах, сідницях, руках, животі та інших проблемних зонах.
  2. Компактність і легкість. Еластичні гумки спокійно помістяться в будь-яку поклажу навіть самого маленького розміру, відповідно їх можна брати з собою в поїздку або спортзал.
  3. Рівномірне навантаження. Цей плюс можна віднести до всіх еспандерів. До того ж можна самостійно збільшувати або зменшувати навантаження, регулюючи рівень натягу.
  4. Відсутність навантаження на суглоби. Точніше навантаження є, але вона мінімальна. Наприклад, з фітнес-гумками є можливість попрацювати над проблемними зонами в області стегон і сідниць без стрибків і присідань, які складно робити при проблемах в суглобах і болю в колінах. Також тренування з еластичними петлями підійдуть тим, кому з якихось причин протипоказані навантаження з великою вагою.
  5. Вибір навантаження. Так як у фітнес-гумок є різні рівні опору, можна регулювати навантаження, виходячи зі своїх фізичних можливостей і рівня підготовки.
  6. Простота у виконанні вправ. З фітнес-гумками є можливість робити майже будь-які вправи, і це зовсім не складно.
  7. Затребуваність. Еластичні петлі на даний момент один з найпопулярніших видів спортивного інвентарю, відповідально, в інтернеті з легкістю можна знайти багато відео-тренувань з їх використанням.
  8. Доступність. Спортивний інвентар-досить витратна річ. Чого не скажеш про гумках для фітнесу, адже вони доступні за ціною будь-кому.
  9. Якість тренування. Зважується, що використання еластичних стрічок збільшує кількість спалюваних калорій на 250-300 одиниць за одне тренування.
  10. Сприяють правильній поставі. Під час тренувань з фітнес-гумками навантаження розподіляється таким чином, що змушує задуматися про правильну поставу, що в свою чергу зміцнює м’язовий корсет.

При виборі гумок для фітнесу важливо врахувати деякі нюанси. По-перше, варто звернути увагу на розмір. Від товщини гумки залежить сила її опору, тобто, чим товщі, тим важче її розтягнути. Від довжини і ширини безпосередньо залежить зручність при виконанні вправ. Наприклад, широкі гумки не скручуються під час вправ і не так сильно тиснути. По-друге, треба дивитися на колір, так як він вказує на пружність. По-третє, бажано вибирати якісний матеріал.

Всі гумки для фітнесу робляться з латексу. Але найбільше якісними є стрічки з малазійського латексу.

З усього цього можна зробити висновок, що фітнес-гумки – компактний і доступний за ціною інвентар. Він підійде тим, хто стежить за своїм тілом і хоче урізноманітнити звичні вправи. Заняття з гумками також підійдуть тим, у кого не завжди є можливість відвідувати фітнес-клуб. Вправи з таким інвентарем не віднімуть багато часу, але при цьому будуть так само ефективні, як з професійними тренажерами.

Так само в наших попередніх статтях ми розглянули перелом важливих вправ, які зможуть прокачати основні м’язи вашого тіла. вправи з фітнес гумками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *