Спортивний інвентар для оснащення ems-студії

Якщо ви підприємець і не хочете купувати франшизу EMS-студії, вам доведеться самому розбиратися в її оснащенні. Вибір приміщення і ems-обладнання важливі пункти.

Але ж ви організуєте фітнес-клуб міні формату, ви хочете використовувати максимум можливостей вашого невеликого залу, щоб всі тренування були дійсно ефективними. А для цього знадобиться спортивний інвентар, вільні ваги і пара тренажерів.

Дослідження EMS-тренувань показали, що ефект нарощування маси м’язів і жироспалювання збільшується, якщо використовувати вправи з обтяженнями одночасно з ems-імпульсами.

Почнемо розглядати спортивний інвентар для оснащення вашої студії. Перерахуємо основні елементи і порахуємо їх середню вартість.

Набір гантелей

Класичні суцільнолиті гантелі різної ваги. Підійдуть набори обгумованих нерозбірних гантелей вагою від 0,5 до 7 кг кожна.

EMS-тренажер буде давати навантаження на всі основні м’язи. Але гантелі знадобляться для початківців, щоб відчувати конкретні м’язи під час опрацювання. Відчувати амплітуду руху і контролювати техніку кожної вправи. А для просунутих клієнтів гантелі знадобляться для багатосуглобових вправ.

Можна купувати окремо, а можна в наборі.

Набір хромованих гантелей буде коштувати трохи дорожче. Це вже питання дизайну EMS студії.

Бодібар

Цей спортивний снаряд ще називають гімнастичною палицею. Вага буває від 1 до 18 кг. Зручніше і компактніше, ніж штанга. З його допомогою виконуються вправи на статику і для постави. EMS-тренування призначена для підтримки всього тіла в тонусі. З цього бодібари будуть використовуватися тренером для клієнтів будь-якої фізичної підготовки.

Степ-платформа

Або її ще називають степ-дошкою. Стані в нагоді для всіх кардіо тренувань, степ аеробіки і для прокачування рельєфу ніг і сідниць. Практичним рішенням буде, знайти степ з можливістю зміни висоти: 10, 15 і 20 см. Здається, що цього мало, але повірте, в ems-костюмі крокувати вгору-вниз по степу буде нелегко навіть професійним спортсменам.

Платформа для запрыгивания

Для новачка 10 стрибків з двох ніг виявиться стресом. Немає сенсу гвалтувати свій організм. EMS-тренування проходять під наглядом персонального тренера. З цього кожен спорт інвентар використовується функціонально. Платформа для застрибування часто використовується в крос Фіт тренуваннях і Tabata тренінгу. Для розвитку силової витривалості всього тіла. Купити таку Кроссфіт тумбу в можна в інтернеті.

Функціональні петлі TRX

Абревіатура TRX (Total Body Resistance) перекладається, як опір всього тіла, тотальне! Функціональні тренування з використанням цих тренажерів стали новим феноменом у світі. Це зручний тренажер для розвитку координації, витривалості, добре зміцнює суглоби. Задіяно все тіло, а місця потрібно мінімум. Можна кріпити до турніка, шведської стінки, до анкерів в стелі фітнес-клубу.

Еліптичний тренажер

Більшість розминок у EMS-костюмах проходять в режимі імпульсів «кардіо» і на еліптичному тренажері. Це вже багатосуглобове високоефективне тренування. Адже задіяні м’язи ніг, сідниць, спини, руки, плечі, прес. І ще ems-тренажер додає навантаження на всі інші групи м’язів. Для новачків це буде часто використовуваний тренажер. Посилання не наводжу через те, що в інтернеті величезна кількість продавців еліптичних тренажерів. Вартість професійних одиниць висока. Хоча, завжди є варіанти простіше, з меншим запасом міцності або б/у.

Підлогове покриття для EMS-студії

Це довга розмова в окремій докладній статті про покриття для підлоги фітнес-клубів. Коротко розберемо варіанти для компактної ЕМС-студії персональних тренувань. Швидше за все у вас в приміщенні вже був ремонт, і там стандартний ламінат або плитка. Вам варто подумати над зонами: де клієнти активно тренуються, а де розслабляються лежачі на спині в режимі «лімфодренажного масажу». Для активної зони знадобиться великий килимок для тренувань з нековзним підставою. А в зоні релаксу можна покласти килимок для йоги або м’яким який і ворсистий килим. Хтось відпочиває після ems-тренінгу на кріслі-мішку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *