Tap dance для схуднення

Танці, для жінок, є найбільш фізіологічно приємним навантаженням. Однак для того щоб схуднути необхідна інтенсивна навантаження, а в танцювальній аеробіці і в клубних танцях, які викладають у фітнес-клубах і в школах танцю, такої інтенсивності немає. Однією з нових програм став Tap dance для схуднення (ТЕП Денс — чечітка).

Через деякий час будь-яка програма тренування набридає, ставати нудною, ходити на тренування ставати не цікаво. І тому цього так часто з’являються нові програми аеробних танців.

ТЕП Денс (чечітка) — це спеціальний комплекс вправ, який розроблений для того, щоб зміцнити м’язи тіла і позбутися від зайвих кілограмів. Tap dance відмінно підійде як фітнес для новачків, так і для більш досвідчених спортсменів.

Чечітка є хорошим способом стимулювати серцеву діяльність, поліпшити координацію і зміцнить тіло.

принципи роботи Tap dance для схуднення

Відомо, що під час звичайного тренування тільки через 20 хвилин після виконання інтенсивних вправ починає спалюватися жир. Якщо тренуватися інтенсивніше, вище зони жиросжигания, процес спалювання жиру можна прискорити.

ТЕП Денс — це стрибки і активні рухи ногами, при яких прес і корпус нерухомі, фіксовані і напружені. Таким чином, тренування сприяє не тільки витраті енергії, але і зміцненню основних груп м’язів.

Фахівці з ТЕП денса стверджують, що під час такого тренування процес спалювання жиру запускається в 2 рази швидше (вже з 10 хвилини тренування). За годину заняття чечіткою можна спалити більше 700 кКал.

Tap dance для схуднення. Переваги чечітки

Головною перевагою ТЕП денса є його універсальність.

  • Відомо, що багато фітнес програми (Орієнталь, стрип і т.д.) розроблені спеціально для жінок. Як жінки, так і чоловіки можуть займатися ТЕП денсом. Постійний і наполеглива праця на заняттях чечітки буде ефективний у фітнесі і на інших заняттях.
  • Також ТЕП денсом можна займатися в домашніх умовах. Якщо у фітнес-клубах вашого міста немає такої програми, ви можете для навчання купити собі відео-курс, орієнтований на вивчення окремих па і рухів.
Для заняття ТЕП денсом не обов’язково мати спеціальний костюм і взуття — займатися можна в звичайному спортивному костюмі, головне щоб було зручно вам. Заняття чечіткою розроблені так, що нею можуть одночасно займатися як новачки, так і професіонали.

Тренування обов’язково починається з розминки, потім повторення і розучування простих па. А коли вам сподобається і ви все вивчите, то фітнес як наркотик буде для вас. Ви просто закохаєтесь в теп денс.

Займаючись чечіткою, можна не знижувати калорійність харчування.

  • Якщо ваше денне споживання становитиме не більше 1500 кКал, то ви залишитеся в зоні норми харчування і будите знижувати свою зайву вагу.
  • Ритмічно руху чечітки, також як і при тренуванні середньої інтенсивності, стимулюють розумову діяльність і сприяють зміцненню кісток і тіла.

Графік занять Tap dance для схуднення. Відео

Для занять чечіткою діють стандартні правила.

  • Для того щоб організм швидко не звикав до навантажень, не варто ходити на тренування кожен день. Інакше процес зниження вага не буде таким швидким. Найкращим графіком тренувань вважається заняття два рази в тиждень, їх також необхідно з силовими тренуваннями чергувати.
  • Не достатньо однієї чечітки для того, щоб отримати красиву фігуру. Чечітка сприяє тільки спалюванню калорій, а силові тренування, прискорюють метаболічні процеси, що сприяють схудненню. Головне дотримуватися деяких фітнес рад і успіх буде в ваших руках і регулярних тренуваннях.

Під час заняття чечіткою ви можете рухатися у всіх напрямках — назад, вперед, з боку в бік. Такі рухи сприяють розвитку здібностей пов’язувати роботу тіла і ніг і стежити за напрямком рухів. У такому тренуванні легко зменшити інтенсивність.

Як проходять тренування з tap dance дивіться відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *