Вправа вакуум для формування плоского живота (навіть при діастазі)

Багато дівчат хочуть стати володарками красивої талії, але випадає живіт псує всю картину. Звичайними скручуваннями і підйомами ніг з підкручуванням тазу ситуацію не виправити, так як ці вправи напружують прямий м’яз живота, яка відповідає лише за «кубики». Тут треба підключати в роботу поперечний м’яз живота. Активувати її можна за допомогою техніки «вакуум».

Чим корисний вакуум

Назву цю вправу єдиним, яке відповідає за скорочення об’єму талії і підтримку органів черевної порожнини. Тому навіть якщо дівчина худенька, але поперечний м’яз живота погано розвинена, то візуально може здаватися, що у неї перший триместр вагітності.

Якщо у вас діастаз, то вправа вакуум-це ваш порятунок. Так як інші види роботи з м’язами живота виконувати не рекомендується. Скручування різного роду заборонені.

Та й поперечна м’яз лежить глибше і скорочується слабо, але зате легко розтягується і швидко втрачає тонус.

Під час виконання вакууму беруть участь всі м’язи живота: пряма, косі і поперечна. Всі м’язи отримують статодинамічну навантаження. Тобто вони помірно скорочуються і тривало утримують цю напругу. Це зміцнює їх, не додаючи зорового обсягу в талії.

Для чого потрібно робити вакуум

Як я вже говорила, при тренуванні черевних м’язів за допомогою скручувань поперечний м’яз залишається незадіяною. Це загрожує осіданням в естетичному плані. Ви можете мати кубики, красиві косі м’язи, але живий буде випирати.

Жінкам, у яких після пологів діагностували діастаз, корисно виконувати вправу вакуум для опрацювання поперечного м’яза. Це дозволить скоротити розбіжність прямого м’язу живота.

вправи на область живота можна робити не раніше ніж через 8 тижнів після пологів.

Як робити вакуум правильно

Варіанти цієї вправи різні:

  1. Стоячи.
  2. Сидячи.
  3. Лежачі на спині.
  4. на четвереньках.
для шкірного буде зручний свій варіант, тому пробуйте різні положення тіла, щоб знайти для себе максимально легкий спосіб.

Техніка виконання вакууму для зменшення талії:

  1. Глибоко вдихаємо носом повітря, розширюючи при цьому легені.
  2. Максимально видихаємо набране повітря ротом .
  3. Глибоко втягуємо живіт під ребра, не впускаючи при цьому повітря в організм. Тобто вдихати носом і ротом тут не потрібно. Коли втягуємо живіт, то концентруйтеся саме на верхній частині живота. Потрібно уявити, що ви хочете приклеїти стінки живота до хребта.
  4. Затримуємося в такому стані на 10-20 секунд. Якщо з’являються больові відчуття-припиняйте вправу.
  5. Повільно робимо вдих і видихаємо.

Повторюйте 3-5 разів. І також можете робити вакуум в світі можливості протягом дня для більш ефективної опрацювання обсягу талії.

Головне, виконуйте його на голодний шлунок, інакше повноцінно втягнути живіт ви не зможете.

Якщо робити його кожен день, то за 1-2 місяці можна помітно зменшити обсяг талії. Дуже ефективно вправу при діастазі, так що рекомендую прийти до нього тим, хто має розбіжність в прямих м’язах живота.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *