Вплив куріння на спортивні показники

Давайте розглянемо медичні факти:

1. Куріння погіршує кровообіг, особливо в руках і ногах.

значить, харчування м’язів порушується, і вони недоотримують кисню, енергії, вітамінів і білків, тому розвиваються гірше і можуть навіть всихати.

2. Куріння засмічує легені і погіршує їх роботу і газообмін.

значить, погіршується забезпечення киснем м’язів і всього організму в цілому. Гірше виводяться відпрацьовані речовини. Дуже сильно падає витривалість і знижується швидкість відновлення м язів після навантажень. При нестачі кисню і накопиченні токсинів порушується обмін речовин.

3. Під час куріння, через легені в кров потрапляють токсини.

Отже, відбувається отруєння організму, і він змушений витрачати сили не на розвиток м язів, а на нейтралізацію токсинів.

4. Пам’ятайте, що серце-це теж м’яз! Причому, м’язи серця дуже сильно страждають від погіршення кровообігу і нестачі кисню.

5. На пачках сигарет написано — МОЗ попереджує

Це не для краси написали і не щоб вас налякати, а тому, що це дійсно шкідливо.

Висновки:

1. Розвиток фізичних показників безпосередньо залежить від стану здоров’я.

2. Якщо ви багато курите, відповідь однозначна-куріння погіршує спортивні показники, уповільнює ріст м’язів, знижує витривалість, сильно погіршує кровообіг і може викликати захворювання.

3. Якщо ви курите дуже мало (1-2 сигарети в день), не можна сказати, що це зупинить зростання м’язів… це ще один мінус на чашу терезів.

Стали правильно тренуватися-це плюс, стали гартуватися-це плюс, стали правильно харчуватися-це плюс, зробили добру справу-це плюс

Дихайте вихлопними газами це мінус, не знаєте світу алкоголю це мінус, викурили сигарету це мінус…

До речі, я знаю людей, які кинули курити, почавши займатися спортом, просто у них помінялися пріоритети, погляди і з’єднання явилися нові цілі в житті.

Все-таки спорт робить людину краще. Рух — це життя! Починайте займатися спортом, бігати, загартовуватися, робити гімнастику і ви надовго збережете молодість, силу і красу.

Все сказане стосується не тільки сигарет, але і кальяну і вихлопних газів в автомобільних пробках… намагайтеся частіше виходити в парк щоб прочистити легені і наповнити тіло силою природи, і ви будете почувати себе набагато краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *