Вправи щоб збільшити попу. Як збільшити і накачати попу дівчині. Накачування сідниць

Хочете знати секрет, як зробити попу більше і роздобути спокусливі сідниці? Залиште пошуки. Я розповім вам, як накачати великі сідниці швидко і ефективно. Просто дотримуйтесь Моїх рекомендацій, і будьте терплячі.

Можливо, це здасться вам дивним, але швидко наростити якісну і міцну мускулатуру сідниць вам допоможуть тяжка праця і цілеспрямованість. У всіх різні організми, тому терміни досягнення результатів у кожного свої. Однак дотримуючись цієї перевіреної тренувальної програми, підкріпленої інформацією та порадами з харчування, ви зможете досягти своїх цілей набагато швидше тих, хто знаходиться в невіданні і розгубленості. Давайте розберемося, що і як вам потрібно робити.

Будьте уважні і сфокусовані!

По-перше, ваше м’яке місце складається з більш ніж однієї м’язи, але ми будемо узагальнено використовувати звичне і зрозуміле поняття — сідниці.

Часто доводиться чути питання: «які м’язи працюють під час присідання? Я зможу підтягнути свої сідниці? А обсяги зростуть? Як мені спалити жир на внутрішній поверхні стегон?», і багато інших.

Насправді існує три типи сідниць, однакових і для жінок, і для чоловіків. Є звичайні сідниці «середньої м’ясистості». Другий вид-плоскі сідниці, які плачуть по калоріях. І нарешті, обвислі сідниці – які наїсти-наїли, а тренувати не стали.

Звучить смішно, але тільки так ви зрозумієте роль правильної дієти в побудові здорових і масивних сідничних м’язів. ДО РЕЧІ власницям пишних форм буде куди простіше.

Перед тими, хто не може похвалитися об’ємними сідницями, стоїть завдання складніше. Причина в тому, що вам необхідно буде вживати достатню кількість калорій і тренувати сідниці, щоб вони стали більше і рельєфніше (і не висіли).

Люди з середньостатистичними сідницями повинні будуть дотримуватися добову норму калорій, налягаючи на білки і жири для активізації росту м’язів. Визначтеся, до якої категорії Ви належите. Після цього вам потрібно розрахувати ваш поточний рівень споживання калорій, щоб внести необхідні зміни.

Як калорії допоможуть збільшити сідниці?

Надлишок калорій, який ви вживаєте для збільшення у вазі і нарощування м’язів, відкладається скрізь. В ідеальному світі ми б сказали:»давай-но додамо жирку в цій області, щоб вона була побільше». Але, на жаль, так не буває. Пам’ятайте, що коли ви вживаєте більше калорій, вони також йдуть в живіт і інші зони.

Домагайтеся прогресу поступово, поправляючись за рахунок корисної їжі.

Можна часто побачити бодібілдерів, що об’їдаються піцою на массонаборной фазі. Для них це не небезпечно, адже вони прагнуть до рівномірного розподілу жиру по тілу. Ви ж намагаєтеся збільшити обсяг сідниць з користю для здоров’я, тому вся шкідлива їжа виключається.

Замість цього зосередьтеся на корисних калоріях, наприклад тих, що міститися в цілісному молоці. У кожній склянці молока можна знайти достатньо жирів, калорій і білків. Замість червоного м’яса вибирайте курятину або індичку, щоб доповнити свою дієту білками на додачу до насичених жирів з молока.

Калорії з фруктів і овочів вітаються, оскільки вони найменше сприяють відкладенню жирів. Якщо тільки ви не перестараєтеся, і не з’їсте мішок картоплі за день. Іншими хорошими продуктами є кіноа, сир, йогурт, бурий рис, тунець, авокадо, яйця.

Нарощуємо сідниці за допомогою обтяжень

Відомо багато варіантів тренінгу з обтяженням, але найчастіше використовують спортивні снаряди або власну масу тіла. Люди часто неправильно розуміють термін»обтяження». Вони асоціюють його виключно з тренажерним залом і підйомом важких предметів. Це не вся правда. Обтяження-це те, що змушує ваші м’язи скорочуватися, долаючи впливає на них опір. Це означає, що ви навіть можете використовувати вагу власного тіла замість атлетичного інвентарю.

Спортивні снаряди відмінно допомагають нарощувати обсяг м’язів, оскільки дозволяють легко збільшувати робочу вагу для більшого обтяження. Але деякі вправи ефективні і без застосування будь-якого додаткового обладнання. Тому в тренувальну програму повинні входити найрізноманітніші вправи.

Як правило, займаючись вдома, ви виконуєте більше вправ, адже навантаження на ваші м’язи не так інтенсивна. Працюючи з вагами, вам знадобиться близько п’яти-шести вправ для повного опрацювання м’язів. По суті, тренуватися потрібно важко, але кількість вправ має відповідати рівню калорійності вашого добового раціону. Надмірне навантаження може привести до розщеплення організмом м’язів для отримання енергії.

Тренажери, штанги, гантелі і стрічки-еспандери вельми ефективні для збільшення розміру сідниць з користю для здоров’я. Давайте розглянемо деякі вправи, максимально задіюють сідниці.

Дамочки, намагайтеся піднімати сідниці під час роботи на тренажері для відведення ніг. Я з’ясувала, що так мої сідниці працюють інтенсивніше, ніж в положенні сидячи!

Вправи для створення опуклих сідниць

Вправи, спрямовані на опрацювання сідниць, ідеально підходять для нарощування м’язів. Не всі вправи для ніг однаково активують м’язи сідниць. Але вони виступають непоганим доповненням до програми тренувань для сідниць, щоб ваша нижня частина тіла в цілому виглядала збалансованою і пропорційною.

Результатів доведеться почекати пару тижнів. Але найкраще не розраховувати на появу разючих змін раніше, ніж через шість-вісім тижнів.

Наполегливість і терпіння це ключ!

Динамічний сідничний місток в машині Сміта

Цій вправі немає рівних у розвитку сильних і міцних сідничних м’язів. сідничний місток можна також робити і зі штангою, і з вільними вагами. Але машина Сміта утримує вагу в одному місці, і в цьому випадку легше зайняти вихідне положення без зайвих зусиль до початку самого вправи.

Беріть середні ваги, щоб Ви були в змозі виконати 7-10 повторень. Якщо ви можете зробити більше п’яти підходів в зазначеному режимі, то візьміть вагу серйозніше. Введення в програму нового вправи з використанням машини Сміта зажадає коригування обтяження до комфортного рівня, що стане показником правильності ваги.

Найбільший ефект від сідничного містка Ви отримуєте, коли штовхаєте стегна вгору, і утримуєте сідниці затиснутими протягом пари секунд. В цей час максимально скорочуються ваші сідниці і м’язи Преса. Цю вправу також можна виконувати без обтяження, якщо ви займаєтеся вдома.

Махи назад з обтяженням на кросовері

Махи назад це вправа з безліччю варіацій. Чому?

Тому що ви вільні застосовувати вагу тіла, обважнювачі для ніг або кросовер. У домашніх тренуваннях просто виконуйте вправу повільно і зосереджено, концентруючись на стисканні сідниць при кожному піднятті ноги. Однак кросовер забезпечить найкращий результат.

Вправу можна виконувати двома різними способами. По-перше, деякі кросовери обладнані кабелем з незнімною манжетою. В цьому випадку вона може регулюватися, щоб ви змогли вставити в неї ногу до середини стопи для виконання подібних рухів. Не використовуйте металеві рукоятки.

Другий метод-працювати на тренажері для згинання ніг, але не звичним способом згинання-розгинання. Робити потрібно ось що: сядьте спиною до валика тренажера. Далі, станьте на карачки, і витягніть одну ногу, впираючись стопою в валик. Виконуйте вправу, просто штовхаючи його ногою. Повторіть для іншої ноги.

Присідання-сумо з гантеллю

Присідання-сумо прекрасно опрацьовують ваші сідниці, квадрицепси і стегна. Використання однієї гантелі дозволяє йти в присідання при широкій постановці ніг. Тримайте гантель чітко посередині, трохи нижче корпусу, щоб посилити власну вагу гантелі гравітацією. Якщо хочете різноманітності, можете виконати іншу варіацію цієї вправи-гоблет присідання.

Найбільшим плюсом виконання цієї вправи в запропонованій техніці полягає в тому, що вашим м’язам доведеться скорочуватися сильніше, щоб долати силу гравітації, збільшеної за допомогою гантелі. Можна брати і дві гантелі, але тоді ви не зможете присідати максимально глибоко.

У вас немає гантелі? Нічого страшного. Просто поставте ноги ширше в позицію сумо, з’єднайте стислі в кулаки руки між ніг. Обтяження це не додасть, але буде імітувати гантель, дозволяючи вам піти в глибокий присед.

Сідничні містки

Ця вправа не вимагає спеціального обладнання, хіба що ви захочете взяти килимок для йоги, щоб було не так твердо. Все що потрібно: просто сильно стискати сідниці, використовуючи вагу власного тіла.

Щоб ускладнити, відірвіть одну ногу від підлоги і продовжуйте виконувати вправу. Це один з кращих способів опрацювання сідниць, не оцінений по достоїнству.

Мертва тяга

Мертва тяга відноситься до найбільш ефективних вправ для збільшення розміру і сили сідничних м’язів і задньої поверхні стегна. Більшість людей, чуючи назву мертва тяга, відразу уявляють собі вправу, яке навантажує в основному верхню частину тіла. Це не той випадок.

Мертва тяга виконується на випрямлених ногах, практично виключених з руху. Але при опусканні ваги ви не торкаєтеся їм статі. Замість цього ви зупиняєте штангу або гантелі трохи нижче рівня колін. Не опускайтеся занадто низько, інакше це надасть надмірне навантаження на м’язи задньої поверхні стегна і коліна.

За занадто важкими вагами гнатися теж не варто. Середнє обтяження дає навіть кращі результати, дозволяючи Вам використовувати адекватні ваги для виконання потрібної кількості повторень, сприяючи зростанню сідничних м’язів. Ви можете застосовувати штангу, гантелі і навіть пряму рукоятку нижнього блоку кросовера.

Як стимулювати зростання сідниць, з’єднавши всі вправи разом

Отже, ви дізналися найдієвіші вправи для ваших сідниць. Тепер ми об’єднаємо їх в один комплекс, який ви будете виконувати один-два рази на тиждень, якщо тренуєте різні м’язові групи верху тіла окремо. Або тричі на тиждень, якщо ви фокусуєтеся на Низі тіла, опрацьовуючи верх раз на тиждень.

Позначка «суперсет» означає, що ви будете виконувати другу вправу відразу ж слідом за першим без перепочинку. Після Другої вправи зробіть паузу.

Якщо ваша попа недостатньо апетитна, ви напевно шукаєте спосіб трохи її збільшити. Щоб ваша попа стала на кілька розмірів більше, потрібно не так багато-носити правильні штани, виконувати певні вправи і відрегулювати свою вагу. Збільшити попу можливо, якщо ви будете слідувати наступним крокам.

Кроки

Працюємо з тілом

 1. змініть свою ходу. те, як ви тримаєтеся, може підкреслити або завуалювати різні частини тіла. Розпряміть плечі і вигніть нижню частину спини. Це не тільки зробить вашу попу більш видатною, але зробить стрункішою торс і візуально збільшить груди.
  • Наслідуйте ходу моделей на подіумі. Уявіть, що на землі перед вами прокреслена пряма лінія, яка проходить точно під пупком, по центру між ступнями. Коли ви робите крок, рухайте стопу у напрямку до центру тіла, тобто ставте її на цю уявну лінію. Потім стаєте на ту ж лінію другою стопою, точно перед першою. Продовжуйте йти таким чином-одна стопа перед іншою — і стискайте сідниці.
  • щоб ще більше підкреслити вигини свого тіла за допомогою жіночної манери триматися, дотримуйтесь порад про те, як ходити подібно Діві .
 2. Наростіть м’язову масу попи. ви можете зробити попу більше і округліше, зміцнюючи її м’язи, а саме сідниці. Для швидкого досягнення результатів виконуйте наступні вправи хоча б три рази на тиждень:
  • Місток для попи. Ляжте на спину-коліна зігнуті, руки з боків. Піднімайте попу у напрямку до стелі, потім опускайте її. Зробіть 3 підходи по 10 повторень.
  • Присідання . Ідеальна вправа для збільшення попи-повне присідання. Станьте прямо, ноги на ширині плечей, руки витягнуті перед собою. Згинайте ноги в колінах до кута в дев’яносто градусів, при цьому утримуючи спину прямою, а потім поверніться у вихідне положення. Зробіть 3 підходи по 20 повторень.
  • Випади. Станьте прямо, ноги приблизно на ширині плечей. Праву ногу тримайте прямо, а ліву — зігніть, щоб зробити випад. Поверніться у вихідне положення, потім зробіть випад на іншу ногу. Зробіть 3 підходи по 20 повторень.
  • Відведення ноги назад. Стійте на одній нозі. Вільну ногу різко і максимально відводите назад. Повторіть 10 разів і виконайте ту ж вправу на іншу ногу. Щоб посилити опір, використовуйте обважнювачі для щиколоток.
 3. Зміцніть м’язи кора. робота над м’язами кора допоможе привести в тонус живіт, і він буде виглядати більш плоским і маленьким в порівнянні з попою. Для кращого результату виконуйте вправи для торсу хоча б три рази в тиждень. Почніть з таких:
  • Підйоми ніг. Можна подумати, що підйоми найбільше розвивають ноги, але, насправді, при їх виконанні задіяний черевний прес. Ляжте на спину і витягніть ноги перед собою. Зігніть ноги і підніміть їх, великі пальці при цьому повинні вказувати вперед. Випряміть ноги так, щоб вони вказували на стелю. Повільно опускайте ноги, Зупинившись приблизно на пару сантиметрів від підлоги. Повторіть 5 разів, потім відпочиньте 30 секунд.
  • Скручування. Ляжте на спину на підлогу і зігніть ноги. Руки за голову, із зігнутими ліктями. Відривайте одне плече від землі і робіть скручування в протилежному напрямку. Наприклад, якщо ви піднімаєте ліве плече, скрутіть тіло вправо. Повторюйте, чергуючи плечі. Зробіть по 10 разів на кожну сторону.
 4. займіться тими видами спорту, які благотворно впливають на м’язи ніг і сідниць. приємне хобі може одночасно допомогти вам підкачати попу. Ось деякі вдалі варіанти:
  • Велосипедний спорт;
  • Плавання;
  • Гімнастика;
  • Лижний спорт;
  • Волейбол;
  • Футбол;
  • Хокей на траві;
  • Чирлідінг.

Одягаємося по-іншому

  1. підбирайте правильні штани. вдало підібрана пара джинсів може візуально змінити вашу попу-та буде здаватися круглої і піднятою. Наступного разу при виборі джинсів зверніть увагу на наступне:
   • Джинси повинні щільно сидіти. Мішкуваті штани» втоплять » ваші вигини, їх неможливо буде розгледіти під надлишками тканини. Завужені джинси або еластичні джинси ідеально підходять для демонстрації вашої попи. Якщо вам в них не дуже зручно, підберіть джинси, які просто добре сидять ззаду.
   • Зверніть увагу на розташування кишень. Маленькі високо розташовані кишені на попі візуально збільшать її. До того ж кишені з прикрасами — блискітками, швами або кольоровими нитками, зацікавлюють і притягують погляд до Вашого заду. Не носіть джинси із занадто великими кишенями або взагалі без кишень.
   • Спробуйте джинси з високою талією-верх джинсів повинен обтягувати вашу талію в найвужчому місці так, що вона буде виглядати тонкою, а попа — великий.
   • Джинси із заниженою талією (сидять на стегнах в найширшій частині) з сорочкою в обтяжку теж візуально збільшують розмір попи.
   • Не носіть темні джинси, в яких попа і ноги будуть виглядати менше (особливо якщо на вас світлий топ). Замість цього спробуйте білі, пастельні або світло-блакитні джинси.
  2. підтягніть талію. якщо ви підкреслите талію, ваша попа буде виглядати пропорційно більше. Маленький у вас живіт чи ні, спробуйте ці поради, щоб справити вигідне для вас враження:
   • Носіть ремінь на талії. Знайдіть вузький або широкий ремінь і пов’яжіть його на талії в найвужчому місці, поверх блузки або сорочки (найкраще ремінь виглядає поверх сорочок на ґудзиках, светрів або вільних блуз). Для більшого ефекту надіньте Темний ремінь поверх світлої сорочки.
   • Спробуйте пояс-корсет. Якщо ваша талія трохи більше, ніж вам би хотілося, спробуйте носити пояс-корсет. Він повинен змістити зайве з живота на попу і стегна. Корсет можна купити в більшості магазинів одягу та білизни.
   • Не носіть нічого в горизонтальну смужку або з візерунками на талії. Перевантажена орнаментом або занадто яскрава тканина підкреслює живіт і візуально його збільшує. Замість цього зупиніться на темних базових кольорах зверху. Так ваша попа буде виглядати великий і сексуальною!
   • Не чекайте негайних результатів. Для досягнення кращого потрібен час, тому зосередьтеся і зберігайте терпіння.
   • Працюючи над нарощуванням сідничних м’язів, стежте, щоб у вашій дієті було достатньо білка для росту м’язів.
   • Виконуйте вправи щодня. Якщо ви робите їх щодня, не зупиняйтеся! Щоб трохи мотивувати себе, включайте бадьору музику під час тренувань, і перш ніж ви усвідомлюєте, у вас вже буде прекрасна фігура!
   • Не припиняйте їсти, просто правильно харчуйтеся. Візьміть собі за звичку виконувати присідання кожен день, інакше ви можете втратити фігуру, якої домоглися.
   • Розробіть для себе збалансовану дієту і правильно тренуйтеся.
   • Завжди дотримуйтеся здорової дієти і ніколи не здавайтеся!
   • Не припиняйте вправ, якщо ви вже задоволені результатом.
   • Не припиняйте вправ відразу ж, як тільки досягнете бажаного вигляду, інакше ви, ймовірно, повернетеся до початкового стану.
   • Коли ви досягнете своєї мети, не варто розслаблятися.
   • Поки ви не досягли своєї мети, любите себе такою, яка ви є.
   • Займіться плаванням.

Існує різноманіття варіантів, як можна збільшити попу без операції. Не у всіх жінок від природи пружні і об’ємні сідниці. Без комплексу фізичних вправ домогтися бажаного результату не вдасться. Допоможуть візуально за короткий термін надати спокусливі форми попі і деякі секрети.

Збільшити сідниці без імплантів складно, але при бажанні можливо, застосувавши комплекс заходів до вирішення проблеми. Дівчині, щоб збільшити сідниці будинку, доведеться не менше 6 місяців щодня виконувати вправи. Додатково є необхідність у внесенні корективів в раціон.

Візуально надати сідницям округлі форми можна за допомогою деяких хитрощів:

 • зміна ходи. Ноги ставлять на одну лінію. Крок не потрібно робити занадто великим. Спочатку вперед висувається стопа однієї ноги, а потім вже і весь корпус.
 • Щоб візуально збільшити сідниці, потрібно зробити акцент на тонкій талії. Можна дотримуватися спеціальної дієти або придбати стягує білизна.
 • Вибирати потрібно правильний одяг. Допоможуть стягуючі штани або джинси світлого кольору, з великими, об’ємними кишенями на попі, стразами, малюнками, бахромою.
 • Взуття з високим каблуком змінює вигин корпусу всього тіла, і попа стає округлої.

Всі ці поради допоможуть щодня виглядати незрівнянно без зайвих зусиль і витрати часу.

Вправи для накачування попи

Який би спосіб не був обраний для збільшення сідниць і стегон, його потрібно обов’язково поєднувати з фізичними вправами. Тренування для попи проводять регулярно протягом декількох місяців. Можна тренуватися в спортивному залі або приділити трохи часу занять і вдома.

Самостійно, можна виконувати наступні вправи для сідниць, які не вимагають особливих навичок і попередньої підготовки.

Вправа 1

Збільшення фізичної активності здатне благотворно вплинути на стан шкіри. Вона помітно перетворюється і омолоджується, стає гладкою, підтягнутою. Одночасно округляється форма попи і набуває бажані обриси.

Ефективними вправами, якими можна домогтися округлої і пружною попи, є махи ногами. Виконувати можна стоячи біля стільця, або в положенні лежачи.

У першому варіанті виконується в положенні стоячи біля стільця. Руками впираються об спинку стільця і по черзі піднімають ногу назад. Слід зробити по 18 махів кожною ногою. Рекомендовано ноги піднімати якомога вище.

У другому варіанті впираються колінами і ліктями в підлогу, спина повинна бути рівною. Після цього кожну ногу піднімають по черзі вгору, затримуючи положення на 15 секунд. Після цього ногу підтягують до грудей.

Вправа 2

Серед спеціальних вправ для збільшення обсягу попи є ходьба по стіні. Вправа роблять лежачи біля стіни. Ноги згинають в колінах під прямим кутом і наголошують їх в стінку. Потім роблять по два кроки спочатку вгору потім вниз. Повторювати кроки рекомендовано перший час по 10-15 разів.

До інших способів, як накачати великі сідниці, відносять: підйом по сходах, біг, плавання. Рухи під час цих дій допомагають тримати в тонусі м’язові тканини сідниць, не даючи їм розслаблятися.

Вправа 3

Як збільшити зад допоможе вправа під назвою ходьба по підлозі. Початкове положення приймають сидячи на підлозі. Ноги витягають вперед, руки розташовують на талії. Після чого починають рух тільки сідницями вперед і потім назад.

Число повторень ходьби по підлозі має спочатку дорівнювати 16 разів. В подальшому число повторень збільшують.

Вправа 4

Як збільшити і підкачати стегна і сідниці, допоможе ще одна ефективна вправа. Потрібно лягти на підлогу, руки розташувати уздовж тулуба. Після прийняття вихідного положення ноги згинають в колінах і піднімають вгору. Потім ноги випрямляють і затримують на вазі на кілька секунд.

Даній вправі досить приділити щодня трохи часу і вже через пару тижнів буде помітний результат. Попа помітно підтягнеться, стане пружною і округлитися.

Вправа 5

Змінити форму попи будинку, зробивши її об’ємніше, допоможуть звичайні присідання. Виконувати їх потрібно повільно. Розташувавши ноги ширше плечей, роблять глибокі присідання. Під час присідання коліна повинні знаходитися під прямим кутом, а спина повинна залишатися рівною. Щоб домогтися результату, потрібно зробити як мінімум 15 присідань в день. Кількість присідань з кожним днем має збільшуватися.

Вправа 6

Наступну вправу для попи роблять в положенні лежачи на підлозі. Руки витягають уздовж тулуба, а ноги згинають в колінах. На вдиху попу піднімають максимально вгору, напружуючи м’язи. Досягнувши максимальної точки нагорі, зупиняються на 5-6 секунд, після чого попу повертають у вихідне положення. Вправу необхідно виконувати не менше 17 разів на день.

Вправа 7

Допоможе вправу зі звичайним м’ячем, невеликого розміру. Сидячи на стільці, колінами затискають м’яч так, щоб відчувати напругу м’язів стегон і сідниць. Коліна повинні розташовуватися під прямим кутом. Затриматися в такому положенні на 18 секунд, після чого м’язи розслаблюють. Повторити слід 14-16 підходів.

Відео з вправами для красивих сідниць

Тренування допомагають зробити тіло красивим, підтягнутим і привабливим. Перш ніж приступити до занять, потрібно врахувати деякі рекомендації:

 • Найкращим часом для занять вважається ранній ранок або вечір, але не перед сном;
 • Для підвищення ефективності від тренувань, потрібно попередньо розігрівати м’язи за допомогою легкої гімнастики і розтяжки, це допоможе знизити ризик отримання травм;
 • Для активізації роботи м’язів сідниць і стегон корисно кілька разів напружити і розслабити м’язи;
 • Всі вправи роблять повільно, фіксуючи положення;
 • Треба стежити за диханням: на вдиху розслаблюють м’язи, на видиху – напружувати.

Фітнес і спорт роблять шкіру пружною, підтягнутою, в результаті не тільки попа придбає спокусливі об’ємні форми. На відео можна подивитися правильне виконання найбільш популярних і ефективних вправ.

Що потрібно їсти, щоб збільшити попу?

Правильний догляд за тілом і зміна раціону допоможуть наблизитися до заповітної мети. Існує багато продуктів, які сприяють накопиченню жирової тканини саме в області сідниць. Тут потрібно бути акуратним, щоб не збільшилася загальна маса тіла.

Харчування для збільшення попи має бути збалансованим і містити в собі достатню кількість жирів, вуглеводів і білків. Тільки так можна наростити попу, при цьому не торкнувшись живіт і боки.

 • Білок необхідний для нарощування м’язових тканин, без нього вони втрачають пружність і еластичність. До продуктів, з великим вмістом білків, відносять: яйця (особливо перепелині), м’ясо індички і курки, яловичину, рибу (форель, горбуша, сом), сир, квасоля.
 • Жири допоможуть поповнити запаси енергії. До того ж вони беруть участь в засвоєння жиророзчинних вітамінів і мінералів. Рекомендованими продуктами є: всі види горіхів (особливо волоські), оливкова або лляна олія, жирні сорти риби, сало.
 • Вуглеводи допоможуть збільшити попу і зробити її привабливою. До продуктів, які багаті вуглеводами, відносять: бурий рис, крупи, фрукти і овочі.

Додатково дозволено приймати риб’ячий жир, який продається в аптеці у вигляді капсул. Приймають по 1 капсулі один раз на добу. Калорійність раціону за рахунок білкових продуктів повинна зрости на 400-500 кКал.

Косметичні засоби для збільшення сідниць

у продажу є різні засоби у вигляді спреїв, таблеток, мазей і гелів, які допоможуть збільшити попу. В їх основі найчастіше лікарські трави, які підтягують м’язи і роблять попу привабливою.

Дія мазей і кремів направлено на нормалізацію обмінних процесів в області сідниць, насичення клітин киснем, відновлення пошкоджених ділянок і поліпшення кровообігу.

Чим можна мазати сідниці, щоб збільшити попу? Щоб вибрати ефективний і безпечний препарат потрібно вивчити його склад. У складі повинні бути натуральні компоненти (покращувати стан шкіри здатний екстракт імбиру), мінеральні масла і очищена вода.

Найбільш популярним кремом для збільшення сідниць є Latina Star. Після нанесення крему на шкірі залишається невидима сіточка, яка підтягує шкіру і робить її еластичною.

Спреї так само, як і гелі для збільшення сідниць здатні повернути шкірі пружність і еластичність. Єдиною перевагою є відсутність побічних явищ у вигляді почервоніння і роздратування. Спреєм зручно користуватися, він має приємний аромат, і практично відсутні протипоказання.

Популярністю користується спрей для сідниць Brazilian Bum. Невелика кількість спрею рівномірно розпилюють на шкіру. Засіб рекомендовано втерти масажними рухами.

Обгортання є ефективною, доступною процедурою по догляду за шкірою. За основу беруть такі продукти, як мед, йогурт, косметичні засоби, глину. Обраний засіб наносять на шкіру сідниць і закривають звичайної харчовою плівкою. Тривалість сеансу близько 15 хвилин.

Пластика: за і проти

Всі способи, як швидко збільшити стегна і сідниці в домашніх умовах, абсолютно нешкідливі, не завдають шкоди здоров’ю і не мають протипоказань. Пластика хірургічним методом має ряд побічних явищ, обмежень і тривалий реабілітаційний період з можливими неприємними наслідками.

Плюсами операції є можливість вибору пацієнткою тієї частини сідниць, яку найбільше хочеться зробити округлої, шрами залишаються непомітними, нетривалий відновлювальний період (в середньому триває не більше місяця).

До негативних сторін відносять застосування загального наркозу, обов’язковий етап підготовки, який включає в себе здачу великого списку аналізів, консультацію вузьких фахівців, можливий розвиток ускладнень (зміщення протеза, розбіжність швів, нагноєння ран).

Сідничні м’язи можна збільшити без операції за допомогою правильно підібраного раціону, активного способу життя, щоденних тренувань, виключення шкідливих звичок. Додатково дозволено користуватися спеціальними мазями і кремами.

Жінки, які з якоїсь причини не зовсім задоволені своїми зовнішніми даними, не завжди можуть дозволити собі носити обтягуючі штани, спідницю або шорти. І багатьом би хотілося, щоб їх сідниці були більш круглими і сексуальними. Тому немає нічого дивного в тому, що дівчата часто задаються питанням про те, як збільшити попу.

Пластичні операції доступні не всім

Далеко не всі здатні оплатити дорогі пластичні операції по створенню ідеальних і красивих сідниць. Але ж є й інші шляхи вирішення питання, які не менш ефективні. Природно, можна говорити про те, що необхідно в першу чергу міняти своє харчування, почавши вживати більш калорійну їжу. Це, звичайно, збільшить попу. Але хто сказав, що вона при цьому стане більш красивою і сексуальною? Та й на інших частинах тіла також буде накопичуватися жир, що зовсім не додасть привабливості жінці. Тоді як збільшити попу?

Комплекс вправ

у вирішенні цього питання в першу чергу допоможуть фізичні вправи, які спеціально спрямовані на збільшення відповідних м’язів. Отже, можна сміливо говорити про те, що при регулярному виконанні вправ попа стане дійсно красивою і сексуальною. Тільки треба відразу зрозуміти, що швидким цей шлях назвати не вийде. Але якщо ви задалися питанням про те, як збільшити попу, то можна почати виконувати наступні вправи:

Присідання. Найкраще дану вправу виконувати зі штангою. Для цього приймаємо початкове положення, тримаючи за спиною необхідний снаряд. Потім починаємо присідати. Робити це необхідно дуже повільно. Дана вправа відмінно допомагає прибрати зайвий жир і зробити сідниці округлими і підтягнутими.

Випади вперед. Знову ж знадобиться штанга, яка буде знаходитися за спиною. Необхідно по черзі робити випади спочатку на одну ногу, потім на другу. При цьому треба намагатися зігнути одну ногу в коліні таким чином, щоб друга торкнулася підлоги.

«Ходьба» на сідницях допоможе швидко збільшити попу. Слід сісти на підлогу, витягнувши ноги вперед, і почати рухатися, піднімаючи спочатку одну сідницю, а потім другу.

тримаємо спинку. Треба лягти на підлогу на живіт, а потім одночасно підняти спину і ноги. У такому положенні необхідно протриматися якомога довше.

Є й інші способи збільшення сідниць. Сучасна індустрія зробила все можливе для того, щоб питання про те, як збільшити попу, не мучив жінок. Були придумані різноманітні трусики і шортики, які завдяки матеріалу і спеціальним вставка здатні надати сідницям ефект округлості і пружності. За допомогою таких виробів можна вирішити питання без будь-яких фізичних вправ і походів в тренажерні зали. Але ж не всім дівчатам хочеться, щоб їх попа ставала красивою тільки в спеціальних шортиках або в нижній білизні. У всякому разі, жінки самі роблять вибір, грунтуючись на своїх уподобаннях і смаках. Але якщо ви вирішите все-таки займатися спортом, не варто сумніватися: ви зможете збільшити попу вправами. Пам’ятайте, не потрібно жаліти себе! Тренування слід відвідувати регулярно. В іншому випадку нічого слушного від разових виконань вправ домогтися не вийде.

Для того щоб сідниці виглядали привабливо і підтягнуто, одного бажання мало. Одними дієтами досягти цієї мети теж не вийти. Набагато більш важливо регулярно виконувати перевірені часом, прості та ефективні вправи для підняття сідниць. здійснювати тренування слід через день, не менше 10-15 хвилин. цього часу буде достатньо для того, щоб через кілька місяців сідниці стали округлими і піднятими.

Слід зазначити, що сідниці складаються з 3-х м’язів – малої, середньої і великої. Так ось, перша, незважаючи на назву, відповідає за найважливіше – піднесений вигляд «п’ятої точки». Тому в процесі тренувань мала м’яз повинна бути обов’язково задіяна.

Як підняти сідниці в домашніх умовах швидко і без шкоди для здоров’я? Ось список з 5 вправ з доведеною ефективністю:

Присідання

Присідання – головна вправа для коригування обвислих сідничних м’язів. Складність-Середня. В даному випадку задіюються м’язи стегна (чотириглаві), підколінні і великі тазові м’язи, литкові, м’язи живота і спини.

Вправа-присідання має кілька різновидів :

 • Класичні (під кутом 90 );
 • Глибокі (25-35 );
 • З вагою (гантелями, штангою);
 • Пліє;
 • Сумо;
 • Присідання з звуженою постановкою ніг.

Як підняти сідниці в домашніх умовах ще швидше і ефективніше? Виконуйте глибокі присідання, з вагою і пліє.перш ніж приступити до занять, слід освоїти техніку виконання:

 1. П’яти не повинні відриватися від поверхні.
 2. При піднятті колін необхідно стежити за тим, щоб вони не загорталися всередину.
 3. при присіданні коліна не повинні виходити за рівень пальців ніг.
 4. Правильне дихання. На вдиху-опускатися вниз, на видиху – підніматися.
 5. Спина повинна бути «жорсткою» — прямий.

важливо! перед заняттями слід розігрівати м’язи, щоб скоротити ймовірність травмування.

Отже, присідання пліє являють собою широку постановку ніг і максимально розведені шкарпетки. Тут, крім сідничних м’язів, опрацьовуються і м’язи спини, живота, попереку.

Вправа сумо нагадує присідання на стілець. При цьому сідниці відводяться трохи назад, спина нахиляється вперед, ноги розташовуються на рівні стегон, шкарпетки розгортаються в сторони.здійснювати слід по 20 присідань в 3 підходи, поступово збільшуючи навантаження. Не варто виснажувати себе в перший же день занять. Тільки правильно збудовані і помірні тренування дадуть позитивний результат.

Обережно! на первинному етапі тренувань не рекомендується братися за штангу. Для початку слід вдатися до використання гантель.

Випади

Випади – це друга за результативністю вправа для підняття сідниць після присідань. ступінь складності вправи залежить від техніки виконання. так, з гантелями і штангою тренування буде більш ефективною. Однак початківцям краще виконувати випади вперед, назад і схрестні без додаткового навантаження.

Як виконувати:

 1. початкове положення: ноги на рівні стегон, ступні стоять паралельно один одному. Погляд спрямований вперед, живіт напружений, коліна трохи зігнуті, груди колесом, спина вигнута в попереку.
 2. Робиться широкий крок вперед. Центр ваги повинен перенестися на ногу. Тулуб при цьому випрямляється і здійснюється присідання на висунутій вперед нозі.
 3. Рух повинен виконуватися до тих пір, поки задня нога не виявиться на 1 см від підлоги. Ні в якому разі коліно не повинно торкатися поверхні, інакше вправа втратить ефективність.
 4. Потім слід повернутися у вихідне положення. Після цього випади повторюються з чергуванням ніг.

Повторювати вправу слід по 10 разів на 3 підходи для кожної ноги.

Після перегляду відео стане ще зрозуміліше:

Важливо! найбільший результат принесуть випади з гантелями. Краще якщо снаряди будуть розташовані уздовж тулуба. Так легше утримується рівновага.

«Мертва» або «румунська» тяга на прямих ногах

Ця вправа має високий ступінь складності , тому виконувати його рекомендується не всім, особливо, це стосується людей, у яких проблеми з колінними суглобами і хребтом. В процесі «мертвої» тяги на випрямлених ногах задіюються всі сідничні м’язи, м’язи спини і задня поверхня стегна.

Незважаючи на назву вправи — «тяга на випрямлених ногах» — ноги в процесі виконання вправи повинні бути трохи зігнуті — щоб уникнути травмування. Спина при цьому не опускається нижче таза.

Як виконувати:

 1. Початкове положення: в руки беруться гантелі. Спина пряма, ноги на рівні стегон.
 2. Корпус опускається і піднімається, коліна при цьому трохи зігнуті. Руки не напружуються.

У міру тренувального процесу вправу можна ускладнити, взявши штангу. Виконуючи тягу через день по 15 раз в 3 підходи, можна побачити позитивні результати вже через місяць.

Підняття таза

Так званий сідничний місток чудово піднімає сідниці. Ступінь тяжкості-легка. Воно нескладно у виконанні, але максимально ефективно. При цьому більшою мірою задіюється мала сідничний м’яз, а також м’язи спини, живота і стегна. Для ще більшого опрацювання сідничних м’язів виконуйте це .

Як виконувати:

 1. Початкове положення: лежачи на спині.
 2. Ноги згинаються в колінах, розставляються на рівні плечей і посуваються якомога ближче до сідниць.
 3. Потім м’язи напружуються, а тулуб піднімається паралельно підлозі. У такому положенні слід затриматися на 3-5 секунд.

Виконується вправа по 10 разів на 3 підходи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *