Як накачати красиві сідниці?

Красива, пружна попа-мрія кожної жінки, адже дана частина тіла привертає особливу увагу представників сильної половини людства. Дівчата горять ідеєю зробити сідниці ідеальними, але далеко не кожна знає, як досягти поставленої мети.

Втілити мрію в реальність допоможуть планомірні та інтенсивні спортивні навантаження в поєднанні з правильним харчуванням.

Харчування

Найголовніше правило харчування для схуднення відомо кожному: щоб позбутися від зайвих кілограмів, необхідно, щоб кількість споживаних калорій було менше, ніж кількість розтрачених. Якщо ви-володарка надмірно апетитних форм, що утворилися в результаті непотрібних жирових відкладень, доцільно спочатку скинути вагу до норми, а потім вже приступати до посилених тренувань, спрямованим на цікаву для вас групу м’язів.

Якщо не послідувати цій раді, ефект може бути далекий від ідеалу. Як правило, представниці прекрасної статі приходять в спортивний зал непідготовленими і звертаються до фітнес-тренера з питанням про те, як можна змінити форму і пружність попи. Звичайно, досвідчений тренер здатний підібрати комплекс вправ, відповідний для набору м’язової маси в сідничної зоні. Але проблема в наступному: м’яз буде покрита щільним жировим «ковдрою», тому кінцевий результат може навіть засмутити дівчину.

Висновок очевидний: перед початком роботи над розмірами і формою будь-якого м’яза в організмі, в тому числі і сідничної, необхідно прибрати жировий прошарок, і тільки потім почати працювати над пружністю і сексуальністю «п’ятої точки».

Тренування

Сідничний м’яз збільшується в розмірах тільки в процесі тренувань з обтяженням. Такі заняття називаються анаеробними, тобто схуднути з їх допомогою не можна.

У разі, коли дівчина худенька і мріє зробити свою попу більшою і пружною, це можливо: розмір сідничного м’яза можна зробити абсолютно будь-яким. Але пам’ятайте: як би ви не старалися, форму, закладену природою, змінити практично неможливо, і це потрібно розуміти, приходячи в фітнес-зал.

Гіперекстензія

Дана вправа робить сідничний м’яз більш щільною, рекомендується виконувати його в самому кінці заняття. Починайте з 4-х підходів по 8 повторень, поступово збільшуючи число повторів до 12. Якщо вправа дається вам легко, можна ускладнити його додатковою вагою. Обтяження позитивно діє на швидкість росту сідниць.

Станова тяга на прямих ногах

Дана вправа спрямована на збільшення обсягу і пружності сідниць. Рекомендується виконувати його на самому початку заняття. Для відчутного ефекту досить зробити 3 підходи по 10 повторів.

Порада: станова тяга — одне з найефективніших вправ для того, щоб накачати ноги і пружну попу. Багато дівчат, дізнавшись про це, хапаються за штангу без попередньої підготовки і отримують травму хребта. Краще попрацювати 1-2 місяці з гіперекстензією і тільки потім під керівництвом досвідченого інструктора приступайте до вивчення станової тяги!

Випади вперед зі штангою на плечах

За допомогою цієї вправи сідничний м’яз формується і піднімається. Відповідний вага штанги необхідно визначити досвідченим шляхом. Якщо він підібраний вірно, то в кінці останнього підходу буде відчуватися невелике печіння в сідницях. Повторювати вправу потрібно 10-15 разів, всього зробити 4 підходи.

Присідання зі штангою

Якщо ви мрієте про великих, об’ємних і просто чудових сідницях, то кращого вправи вам не знайти. Присідання зі штангою роблять красивими не тільки сідничний м’яз, але і ноги, в цілому. Щоб м’язи опрацьовувалися ретельно, необхідно підібрати правильну техніку виконання. Її можна» підглянути » у професійних пауерліфтерів: ноги широко розставлені (ширше плечового пояса), присідання – дуже глибокі, нижче паралелі, але при цьому провалювання таза допускати не можна.

Перераховані вище вправи, що виконуються регулярно, дуже скоро допоможуть вам знайти попу своєї мрії, а разом з нею і впевненість в собі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *