Як накачати внутрішню частину стегна?

Внутрішня частина стегна — сама проблемна область ніг. Навантажувати її звичайно забувають. Результатом подібної недбалості стає або «великий отвір» вище колін (але ні грама жиру!), або в’ялі м’язи укупі з жирком (і протерті джинси).

Навіть річний абонемент у фітнес-зал не є гарантом підтягнутих і еластичних м’язів в цій зоні.

Про те, чи можна накачати внутрішню частину стегна, як це зробити самостійно, ми поговоримо нижче.

Як накачати стегна «зсередини»: а чи є там м’язи?

Інтенсивне схуднення без силового опрацювання мускулатури незмінно призведе до утворення «западин». Внутрішню частину стегна подібна метаморфоза торкнеться в першу чергу. Замість округлості дівчина набуває» зазор», який навряд чи дозволить сміливо одягатися в коротку спідницю.

Інша проблема-жирок, який по своїй невикорінності аналогічний жирової складки внизу живота. Накачати внутрішню частину стегна без схуднення в цьому випадку неможливо. Красиві» прокачані » м’язи будуть замуровані під шаром непривабливого щільного жиру.

Схуднення для стегон-це активні кардионагрузки: бігова доріжка (йди ранкова пробіжка), степпер, велосипед. Все те, що прискорює пульс життя (тобто ритм серця).

М’язи на внутрішній частині стегон є: їх кравецька, гребінчаста, тонка, клубово-поперекова. Накачати їх-значить не тільки подарувати цій примхливої області красу, але і зміцнити сечостатеву систему, поліпшити кровообіг в інтимній зоні. Плюсів у тренованих м’язів стегон досить.

Але як їх опрацювати, не вдаючись до послуг тренера і не купуючи дорогі тренажери?

Накачати внутрішню частину стегна: витягуємо і ліпимо форму

Комфортні домашні умови підходять для даного циклу ідеально. Весь необхідний інвентар для цього – 20-30 хвилин вашого часу. Стрункі ніжки з красивими сідницями, внутрішньої і бічної частиною стегон можна придбати протягом місяця, якщо займатися регулярно.

Розтяжка

Але перш «зону» потрібно розім’яти і підготувати. Найкраще виконати невеликий комплекс на розтяжку внутрішньої частини стегон, максимально розслабляючись при виконанні кожної вправи.

 • Розтяжка «V»: сядьте на підлогу, широко розставте випрямлені ноги. Зробіть глибокий нахил вперед, затримайтеся в цій точці. Руками можна обхопити шкарпетки ніг або ж поставити передпліччя на підлогу. Поверніться в ІП. Повторіть кілька разів.
 • » Метелик«: сядьте на підлогу, стопи щільно зімкніть один з одним, розведіть коліна. Руки розташуйте на колінах, натискайте ними, притискаючи ноги до поверхні підлоги. В ідеалі вся зовнішня частина стегон повинна стикатися з підлогою. Але хворобливі відчуття неприпустимі (це стосується будь-якої вправи з Комплексу «розтяжка»). У кінцевій точці затримайтеся на 10-20 секунд.
 • Розтяжка » метелик на спині»: ляжте на підлогу, стопи притисніть один до одного, підтягуйте їх до пахової області до можливої межі. Затримайтеся в кінцевій точці, дихайте глибоко – ваша внутрішня частина стегон добре тягнеться і подовжується.
Відчуваєте ваші м’язи? Пам’ятайте: відчувати біль ви не повинні. Контролюйте розтягнення, не робіть різких рухів.

Наступний цикл вправ допоможе накачати внутрішню частину стегна, опрацьовуючи всю групу м’язів. При сумлінному виконанні зовсім скоро вам захочеться одягнути спідницю ще коротше, ніж заплановану.

Цикл вправ для ідеальної внутрішньої частини стегна

 • Класичні присідання. ІП-ноги на ширині плечей. З цього Положення робите присед — до прямого кута, Повний не годиться. Спину тримайте прямо, живіт втягнутий, коліна в кінцевій точці – над п’ятою по лінії вертикалі. Тут можна» зависнути » секунд на 10. А можна виконати весь цикл (від 20 приседов) в помірно швидкому темпі.
 • «широкі» присідання. ІП-широко розставлені ноги, шкарпетки стоп дивляться в сторони. Спину тримайте прямо. Зробіть присідання: лінія стегон паралельна підлозі. Напружте сідниці в кінцевій точці і поверніться в ІП. Для посилення навантаження візьміть в руки гантелі. Кількість таких приседов — від 20.
 • «Сумо». ІП-широко розставлені ноги. Шкарпетки — в сторони. Змістіть центр ваги на ліву ногу, зігніть її в коліні, а праву відірвіть від землі. Поміняйте ноги, імітуючи рухи борців сумо.
 • Випади. В цьому випадку ефективні будь-які-в сторону, вперед, назад. Загальна кількість-не менше 20 на кожну ногу. Будь випад опрацьовує внутрішню, зовнішню і задню частину стегна, зміцнює сідниці.
 • Махи стоячи. Точка опори-стіна, поручень або стілець. Робіть махи в сторону однією ногою, піднімаючи так високо, наскільки можете собі дозволити. Не менше 25 махів на кожну ногу.
 • Махи в положенні лежачи. ІП-лежачи на боці, нижню ногу можна зігнути в коліні. Верхня (хутряна) випрямлена. Кількість махів-не менше 25, після чого міняєте ногу.
 • Розведення ніг. ІП-лежачи. Ноги підніміть вгору, розведіть їх максимально широко і зведіть – не менше 25 разів. У вправі задіяні і м’язи Преса.
 • Ножиці. Знайоме всім вправу завершує цикл інтенсивного навантаження на внутрішню частину стегна. ІП-лежачи, м’язи живота напружені. Підніміть прямі ноги на 45 градусів. Розведіть їх широко в сторони, зведіть, схрещуючи. Знову розведіть і зведіть, змінюючи верхню ногу. Виконайте не менше 20 повторів.

Відчуваєте приємне напруження? М’язи добре попрацювали. І зовсім скоро внутрішня частина стегон стане ще одним вашим достоїнством.

З часом збільшуйте навантаження до 2-3 сетів на кожне з вправ циклу. Пам’ятайте, що працює не тільки внутрішня, а й інші області – зайвий стимул виконувати вправи старанно.

Занадто красивих стегон не буває. Але прагнення до ідеалу-життєве кредо кожної жінки. А вже сильна половина людства на компліменти буде особливо щедра при наявності у вас ще однієї переваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *