Як не заразитися коронавірусом в спортзалі?

Небезпечний вірус вже давно дійшов до України, а значить, варто бути максимально уважним і обережним. Щоб не заразитися в спортзалі, дотримуйтесь наступних порад від одного з глав-лікарів американського медичного університету. Нірван Патель поділився тим, як максимально знизити ймовірність зараження вірусами і бактеріями.

Носіть свій рушник і килимок для вправ. Це сильно зменшує ймовірність зараження.

Протирайте обладнання. Все обладнання, до якого ви торкаєтеся слід протирати антибактеріальними серветками та спреями. У деяких, особливо сучасних спортзалах, адміністрація сама надає їх.

Але, враховуючи, що ви, можливо, буде єдиним, хто це робить, слід вжити інших запобіжних заходів, щоб не заразитися в спортзалі. Переконайтеся, що всі рани на тілі закриті — пластир і бинти в допомогу. Також позбавтеся від звички чіпати обличчя. Ніколи не чіпайте ніс і очі брудними руками!

Після тренування прийміть душ з милом або гелем. Періть одяг після кожного тренування.

Краще не брати безкоштовні їжу і напої пропоновані в спортзалі. Принаймні ті, що відкриті. Продукти в окремих упаковках не становлять небезпеки, а ось сендвічі і печиво на тарілках можуть бути «приправлені» бактеріями чхнув поруч людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *