Як перестати хотіти їсти?

Головною знахідкою для людини із зайвою вагою, який все своє життя стурбований проблемою схуднення — припинити їсти або навчитися не хотіти їсти, іншими словами отримати деяку свободу від їжі. Огидний стан, коли хочеться їсти, але в той же час розуміти, що це призводить до негативних наслідків. Від подібної заборони бажання споживати їжу ще й збільшується, в такому випадку ми знаходимося в безперервній боротьбі між «хочеться» і «не можна». Багато з нас перед собою ставлять за мету ліквідувати зайві кілограми, і дуже шкода, що лише деякі усвідомлюють, що для цього необхідно просто-напросто припинити хотіти їсти або не володіти особливою прихильністю до їжі. Це звучить досить-таки просто. Здавалося б, прості російські слова, які за змістом всім зрозумілі, проте зовсім не ясно, як все ж можна жити і не мати бажання їсти, або не так вже сильно хотіти цього.

З чого почати, щоб почати худнути

Як же змінити себе настільки, щоб знаючи власну фізіологічну норму їжі, не бажати її «перевалити», незважаючи на те, що на обідньому або святковому столі така кількість смачної їжі? Як саме потрібно змінитися всередині, щоб змінити власне тіло раз і назавжди і не страждати проблемою зайвої ваги? Яким чином ми повинні думати, що саме знати повинні, яка сувора система життєвих принципів повинна бути у нас всередині, щоб наше тіло набуло красивий, здоровий і стрункий вигляд?

Безумовно, безліч люди, які мають проблеми з надмірною вагою, про це час від часу замислюються, тільки от ймовірно, не кожному час прийшов і не у кожного з них створилися відповідні обставини для заключного вирішення даного питання.

Головним чином ми помічаємо конкретні зміни у власному тілі вже після того, як усвідомлюємо, що при заміні зимового одягу на літню, ми стали виглядати гірше, ніж в минулому році. Або ж про нас перестав турбувати коханий чоловік, забувши про знаки уваги. Тоді ми і починаємо займатися різноманітними дієтами, потім відвідуємо фітнес-центр, після чого знову дієти, і знову необхідно множити навантаження фізичну, а ось маса тіла і фігура залишаються незмінними!

А те, що Вам необхідно — це всього-на-всього заглянути всередину себе. А також на тарілку, з якої ми приймаємо їжу. Адже порожнеча душевна-це першопричина переїдання. Давайте краще будемо звертати увагу якраз на те, яка кількість, що саме і в який час ми їмо, і з якої причини нам не до себе. Було б невірно стверджувати, що процес усунення зайвої ваги є легким. Тут не все так вже просто:» їсти менше, а рухатися більше » — універсальна формула, проте діє на практиці вона не так вже й часто. Якби все настільки було легко, то взагалі не існувало б хворих і товстих людей! Як тільки ви поставите мету-з проблемою зайвих кілограмів можливо назавжди впоратися! Подивіться на приклад схуднення Рене Зельвегер, вона поставила собі за мету і в швидкі терміни досягла, і ви зможете.

Що потрібно зробити, щоб схуднути і менше їсти

Вам необхідна психологічна підтримка, для цього спілкуйтеся на тематичних форумах, в різних групах вконтакте, переглядайте відеоролики зі стрункими моделями і зірками, читайте реальні історії до і після схуднення з метою підвищення мотивації і зміни емоційного ставлення до продуктів харчування.

Спробуйте для себе скласти програму індивідуального харчування на кожен з днів тижня з урахуванням своїх особливостей, яка врятує вас від фізіологічної залежності від їжі.

Виконання фізичних вправ приведуть в норму ваш обмін речовин і енергії і сприятимуть правильному формуванню вашого нового тіла.

Покрокова інструкція, щоб позбутися назавжди від зайвої ваги.

  • Слід навчитися встановлювати індивідуальну фізіологічну норму їжі. Яку кількість їжі тобі необхідно вжити, щоб не відчувати себе голодним і одночасно не втратити працездатність, бадьорість, енергійність і здоров’я? Дана кількість їжі і буде твоєю нормою фізіологічної.
  • Слід навчитися відрізняти доброякісний і злоякісний апетит. Ти повинна точно знати: тобі хочеться їсти, оскільки твоєму організму необхідна енергія або тому що тобі просто-напросто з’їсти щось смачненьке?
  • Слід виробити правильні звички харчові, навчитися вживати їжу тільки лише тоді, коли тобі насправді необхідно поїсти, щоб придбати нову порцію енергії для активного життя.
  • Слід привести в норму обмін речовин в організмі не тільки шляхом правильного харчування, однак, і за допомогою фізичного помірного навантаження. Помірні (не більше п’ятнадцяти-двадцяти хвилин за день) фізичні вправи приведуть в норму ваш гормональний фон в раз п’ять швидше і результативніше якогось гормонального препарату.

Необхідно навчитися правильно для себе будувати план харчування.

Складаємо план харчування.

У ранковий час доби на порожній шлунок випивати приблизно 150 грам теплої закип’яченої води. Після даної дії їсти не буде хотітися приблизно до чотирнадцяти годин. Це факт, так худне весь Голлівуд! До того ж не слід їсти, дивлячись при цьому телевізор, краще просто-напросто вимкнути його, в результаті ви будете відчувати смакові якості їжі. Ви будете здивовані, коли з’їсте меншу кількість їжі, ніж зазвичай. І, безумовно, рекомендується їсти каші, за винятком манної, перловки і кукурудзяної, неодмінно на воді з овочевими добавками: цибуля, кабачок, морква, гриби, гарбуз. За день з’їдайте не менше 100 грам редьки або редису і неодмінно одну гілочку петрушки. Менше сипте солі, а якщо можна, то зовсім не соліть ні каші, ні овочі, взагалі нічого. Спробуй зробити так і ви будете в захваті від результату!

Не існує жінок, які не бажали б схуднути, є жінки, у яких занадто слабка мотивація!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *