Як позбутися від жиру на животі?

Для того, щоб позбутися від жиру на животі, знадобляться як регулярні тренування, так і правильне харчування. В кінцевому підсумку, підшкірний жир-це наслідок малорухливого способу життя на тлі надмірного вживання швидких вуглеводів і насичених тваринних жирів.

Крім цього, якщо ви хочете прибрати живіт і спалити надлишки підшкірного жиру, налаштуйтеся на поступовий результат — спроби схуднути за тиждень здатні негативно впливати на обмін речовин, прискорюючи набір ваги. Також не забувайте про вправи на прес — хоча вони і не спалюють жир, але все-таки покращують фігуру.

Як спалити жир на животі?

Жир на животі ділиться на кілька типів. Першим йде підшкірний жир-м’який жир, що розташовується між шкірою і м’язами. Під ним залягає внутрішній вісцеральний жир, що відрізняється більш твердою структурою-для його спалювання необхідно підвищення кровообігу шляхом регулярного кардіо.

Крім цього, хоча жир внизу живота у чоловіків (і на стегнах у жінок) формально є підшкірним, за його формування відповідальні статеві гормони. Наприклад, чоловічий тестостерон допомагає нарощувати м’язи і прибирати жир, тоді як жіночий естроген пов’язаний із зростанням жиру на стегнах і в області грудей.

Кращою стратегією для позбавлення від підшкірного жиру внизу живота для чоловіків є підвищення рівня тестостерону (шляхом виконання силових вправ), а також зниження кортизолу. Нагадаємо, що високий кортизол порушує обмін речовин, приводячи до зростання жиру на животі.

Як прибрати підшкірний жир?

Позбавлення від підшкірного жиру починається з вивчення основ роботи метаболізму і перегляду щоденного раціону, а зовсім не з пошуку жиросжигающей програми вправ. Крім цього, важливо зрозуміти, чому утворився жир на животі — це допоможе не тільки схуднути, але і зберегти стабільну вагу.

1. Визначте, з яким жиром ви боретеся

  • Стратегія схуднення для кожного своя. Якщо ви хочете прибрати живіт — вам буде потрібно тривале і помірне кардіо, якщо ж у вас немає живота, а ви хочете накачати кубики преса — сконцентруйтеся на жиросжигающем тренінгу, активно вимиває запаси глікогену з м’язів.

2. Не чекайте чудес від вправ на прес

  • Не існує вправ на прес, здатних спалювати підшкірний жир або впливати на позбавлення від живота. Навіть найскладніші вправи спалюють мінімальну кількість калорій і впливають на зміцнення м’язів, а зовсім не на підшкірну жирову клітковину — ви створите прес під жиром, але не приберете живіт.

3. Змініть підхід до харчування

  • Дієта для схуднення-це не просто максимальне обмеження раціону і перехід на знежирені продукти, це розуміння того, що саме ви їсте. На жаль, в більшості випадків знежирені продукти лише приведуть до набору ваги, оскільки жир в них замінений на швидкі вуглеводи.

4. Не намагайтеся схуднути за тиждень

  • Успішне схуднення — це перш за все повільне схуднення. Навіть в ідеальних умовах організм зможе спалювати не більше 400-700 г жиру в тиждень, що практично недосяжно для новачків, що мають мінімальні знання про те, що таке правильне харчування і жиросжигающие тренування.

Як позбутися від жиру на животі?

різні типи жиру в організмі: 1) підшкірний абдомінальний жир, 2) внутрішній жир, 3) заочеревинний жир.

Жир в тілі людини накопичується як у вигляді підшкірної жирової клітковини на животі і на стегнах, так і у вигляді «непомітного» внутрішнього жиру, що залягає в черевній порожнині. Хоча підшкірний жир і надає тілу неестетичну форму, він не становить загрози для здоров’я — на відміну від внутрішнього жиру.

Головним мінусом внутрішнього жиру є те, що він здатний впливати на гормональний фон — перш за все, на синтез інсуліну, а також на гормони кортизол і лептин, порушуючи обмін речовин. Крім цього, внутрішній жир механічно здавлює внутрішні органи і може порушувати поставу.

Саме внутрішній, а не підшкірний, жир надає фігурі характерну форму яблука. Спершу цей вісцеральний жир відкладається навколо кишечника, підшлункової залози і печінки, потім, у міру прогресування ожиріння, за внутрішньою поверхнею шлунка — все це збільшує тиск на органи.

Внутрішньочеревний жир

Для позбавлення від вісцерального жиру необхідні тривалі і помірні кардиотренировки, що виконуються в жиросжигающей зоні пульса2. Схуднення і спалювання жиру в цьому випадку досягається за рахунок нормалізації реакції організму на інсулін і за рахунок збільшення щільності капілярів.

Однак тренування зовсім не здатні в прямому сенсі прибрати вісцеральний жир. Кількість калорій, що витрачаються під час годинного кардіо, можна порівняти з середньої порції їжі. По суті, фізичні вправи-це не механізм спалювання жиру, а лише спосіб нормалізації обміну речовин.

Головним правилом боротьби з внутрішнім жиром є послідовність зусиль — оскільки подібний жир фізично не здатний » йти » швидше, ніж 300-400 г в тиждень, немає ніякого сенсу сідати на голодні дієти або займатися багатогодинним кардіо для схуднення.

Як спалити підшкірний жир?

Підшкірний жир спалюється, перш за все, при негативному балансі калорій — протягом дня ви повинні витрачати більше енергії, ніж споживаєте з їжею. Виключно це змусить тіло витрачати наявні жирові запаси. Саме тому контроль за харчуванням часто грає велику роль, ніж кардіо.

Проблема цукру і швидких вуглеводів лише частково полягає в їх високій калорійності — за рахунок різких стрибків рівня глюкози в крові ці продукти істотно розпалюють апетит, змушуючи людину регулярно переїдати. В кінцевому підсумку, це призводить до розвитку ожиріння і цукрового діабету другого типу.

Як позбутися від жиру назавжди?

Клітини підшкірного жиру практично не відмирають — при схудненні вони лише зменшуються в розмірі. Навіть якщо ви позбудетеся від зайвого жиру на животі, ви на все життя потрапляєте в категорію ризику — без дотримання помірної дієти і регулярних фізичних вправ жирові клітини швидко повернуться до колишніх обсягів.

Саме тому важливо розуміти, які саме помилки дієти і способу життя спровокували набір ваги, а не просто шукати ефективні методи для його спалювання. Без зміни повсякденних звичок вам не вдасться назавжди позбутися від підшкірного жиру.

***

Жир в організмі ділиться на три різних типи: внутрішньочеревний жир, підшкірний жир і проблемний жир, регульований статевими гормонами (такий жир відкладається на стегнах у жінок і на животі і боках у чоловіків). Стратегія спалювання кожного з цих трьох типів жиру передбачає різні стратегії фізичних тренувань і харчування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *