Як пробудити в чоловікові бажання займатися спортом

На які тільки експерименти не вирішуються представники прекрасної статі, щоб завжди бути на висоті-виснажливе голодування, ліпосакції, пластичні операції та інші способи, що дозволяють швидко досягти поставленої мети.

Разом з тим багато дівчат віддають перевагу більш безпечним і перевіреним часом методам: мова ведеться про всі діти, активний спосіб життя і заняттях фітнесом.

Чоловіки ж більшою мірою консервативні, з непідробною обережністю ставитися до будь-яких нововведень, власне з цієї причини вони завжди задоволені власною зовнішністю. Парадоксально, але навіть надмірна вага, великий животик і задишка на їх світогляд вплинути не можуть. Найчастіше їх інтерес до спорту проявляється у вигляді перегляду та обговорення футбольних матчів. А тепер уявіть на мить, в якому подиві буде перебувати чоловік, якщо замість традиційної їжі ви пропонуєте йому овочевий салатик, або ж знежирений сирок? Сумнівів не залишається, подружити свого молодого чоловіка зі спортом складно, ще складніше-змусити схуднути, проте для мудрої, по-справжньому терплячої жінки немає нічого неможливого.

Пошук мотивації

Першорядне правило – не можна чинити тиск на чоловіка. Необхідно знайти аргументи, які допоможуть йому «самостійно» прийняти вірне рішення. Так, можна сказати, що регулярні заняття спортом допоможуть не тільки зміцнити здоров’я, але і досягти немислимих успіхів на службі, адже вид стрункого, підтягнутого чоловіка свідчить про його вміння грамотно розпланувати справи і залишити якийсь час для занять спортом. Крім цього, фітнес-ідеальний спосіб розслабитися після напруженого робочого дня. Нарешті, можна пустити в хід вирішальний аргумент і нагадати, що наближається пляжний сезон.

Що ж запропонувати чоловікові?

Будьте готові до того, що саме вам доведеться зайнятися пошуком системи тренувань, яка найкращим чином підійде чоловікові.

На цей випадок є кілька корисних порад:

  • знаючи про те, що багатьом чоловікам подобаються монотонні вправи з залізом, через що смороду годинник безперервно можуть проводити в тренажерному залі, не здумайте пропонувати динамічну аеробіку, яка просто виведе чоловіка з себе.
  • найчастіше чоловіки віддають перевагу вправам, які змушують долати собі. Таким способом вони доводять собі і всім оточуючим, що ще сповнені сил, здоров’я та енергії, але найголовніше – вони переможці, справжні лідери.
  • не нехтуйте уподобаннями вашого кохана. Наприклад, не варто заманювати його в басейн, якщо до теперішнього часу він так і не навчився плавати.
  • особливою популярністю на сьогоднішній день користується система тренувань, іменована як»крос-фітнес». Вона по-справжньому ефективна, вісь тільки вимагає самодисципліни і початкової фізичної підготовки. Завдання заняття слід виконувати під керівництвом досвідченого тренера, лише після цього переходити на власний графік.
  • ймовірно, вам вдасться умовити коханого на спільні заняття в спеціалізованому фітнес-клубі. Парні тренування (double – фітнес) доречні в тому випадку, якщо через зайнятість вам не вдається проводити разом достатньої кількості часу.

Гідною альтернативою тренажерним залам можуть стати заняття спортом на свіжому повітрі. На цей випадок передбачена маса цікавих варіантів-спільні прогулянки (пробіжки), велоїзди, волейбол або бадмінтон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *