Як схуднути без дієт і спорту?

«Хочу схуднути без дієт і спорту, допоможіть – як?». Боротися із зайвою вагою шляхом жорстких обмежень в їжі і виснажливих тренувань – шлях для сильних духом. Сучасна індустрія краси рекомендує скористатися іншими способами скидання ваги тим, хто не має наміру рахувати калорії і потіти.

Схуднути без дієт і спорту можливо. У переліку таких засобів-нелікарські, медикаментозні, апаратні та хірургічні.

Деякі з них зажадають матеріальних інвестицій, інші – чреваті побічними наслідками, але всі вони будуть мати лише короткочасний ефект, якщо не підійти до питання краси системно.

Можна пройти курс «ліплення фігури» у найдорожчого столичного масажиста і швидко повернутися до колишніх пишних форм шляхом поїдання здобних булочок. Можна «відкачати» і 10, і 30 кг чистого жиру, але протягом року з жахом виявити проблему ожиріння в гіпертрофованій формі при незбалансованому харчуванні.

Тому давайте залишимо ілюзії і підійдемо до проблеми комплексно. Дієта-це зло, але правильна система харчування – те, що необхідно кожній. Спорт — не для всіх, але система активного способу життя – єдиний шлях до здоров’я.

Схуднути без дієт і спорту-медикаментозні та немедикаментозні засоби корекції фігури

До немедикаментозних засобів відносяться: різноманітні чаї для схуднення, БАДи стрункості, ручний масаж, мотивування, обгортання, ванни та інше.

Чаї та БАДи

Для схуднення працюють переважно за рахунок свого сечогінного і проносного ефекту. Говорити про абсолютну шкоду таких препаратів не можна – на першому етапі схуднення навіть доцільно скористатися цією допомогою і гарненько почистити організм.

Але тривале використання коштів незмінно призведе до гіповітамінозу, сухості шкіри, проблеми з травленням.

Ручний масаж

(або самомасаж) — чудовий засіб корекції фігури, головною перевагою якого є виборча опрацювання проблемних зон.

Відомо, що ніяка дієта не здатна «схуднути» ваші вушка на стегнах або надати необхідний контур силуету. Пластичний ручний масаж здатний усунути практично будь-який дефект.

Мотивування

Стимулювання процесу схуднення шляхом прийняття правильних установок. Вважається, що психологічний аспект в процесі схуднення – найважливіший.

Ви автоматично починаєте харчуватися правильно, більше рухатися, ваша гормональна система починає виділяти більшу кількість гормонів, що беруть участь в процесі, ваш метаболізм розганяється – і всі ці чудеса відбуваються лише тому, що ви дієте відповідно до внутрішнього спонукання. Як запрограмувати себе на схуднення? Можна скористатися будь-якою літературою або звернутися до психотерапевта.

Ванни, обгортання, контрастний душ, креми

І інші косметичні процедури і препарати дозволять вам трохи схуднути без дієт і спорту. Виведення зайвої рідини і токсинів, посилення циркуляції крові, поліпшення якості шкіри, тонізація і розслаблення – не нехтуйте можливістю постройнеть без зусиль.

Витрати можуть бути мінімальними-морська сіль і флакончик з ефірною олією або недорогий вітчизняний крем для схуднення. А для контрастного душу крім хорошої лійки і зовсім не потрібні ніякі аксесуари.

Медикаментозні препарати

(на кшталт «Ксенікал») повинні призначатися лікарями з урахуванням попереднього клінічного обстеження. Звичайно вони мають багато побічних ефектів і протипоказань. Принцип дії більшості з ліків-блокування засвоєння жиру і виведення його з організму природним шляхом.

Схуднути без дієт і спорту-апаратні та хірургічні засоби корекції фігури

Апаратне схуднення сьогодні користується популярністю. Красуні розчарувалися в традиційних засобах і поспішають в салони за красою – деякий сенс в подібній витраті коштів є. Сучасні апарати дійсно допомагають коригувати вагу, але гарантувати утримання ваги вони не можуть.

Міостимуляція

Процес впливу на м’язи шляхом електричних імпульсів (через електроди, прикріплені до тіла). Це свого роду імітація заняття спортом-скорочення м’язів без всяких зусиль з Вашого боку. Застосовуючи даний метод, худне не тільки тіло, але і обличчя.

Вакуумний масаж

Допомагає вивести зайву рідину, Очистити лімфатичну систему від токсинів, активізує процес розщеплення жирів.

Мезотерапія

Сучасна альтернатива пластичним операціям, яка надає комплексну дію: жиросжигающее, антицелюлітне, лімфодренуючий і інше. Процес являє собою введення під шкіру в проблемних зонах спеціального складу (ін’єкції).

Електроліполіз

Сприяє розщепленню жирів і виведенню процесів розпаду. Для процедури можуть використовуватися як електроди, так і голки. Обидва варіанти впливають на жирову тканину (на відміну від міостимуляції, яка працює з м’язовою).

Чисельність апаратних процедур досягає декількох десятків. Майже всі вони вимагають неодноразового відвідування і дотримання певної системи харчування. Не кажучи про вартість, яка виходить за рамки середнього бюджету.

Хірургічні методи — це радикальні засоби корекції, які застосовують в критичних ситуаціях.

Ліпосакція

Дозволяє видалити жир локально — з проблемних зон. Жирова тканина при цьому відкачується через невеликі проколи. Ефект може зберегтися надовго, але не назавжди.

А можна зробити операцію по зменшенню шлунка.

Існує кілька варіантів цього методу:

  • Балотування-коли в шлунок опускається силіконової куля, який заповнюється водою;
  • Відсікання частини шлунка-скорочення його розмірів;
  • Шунтування-зменшення шлунка, відсікання частини прямої кишки (тієї області, де найбільш активно засвоюються калорії), з’єднання маленького шлунка і усіченої прямої кишки.

Вартість операцій може досягати 300 і більше тисяч. Апаратні процедури на порядок дешевше, але і ефект – менший. До слова,» роздобути » красиву фігурку можна абсолютно безкоштовно, якщо на порядку денному не стоїть питання ожиріння 4-го ступеня.

Не запускайте себе, харчуйтеся правильно, викинете «сміття» з вашої тарілки, орієнтуйтеся на разову порцію в 250 мл, ходіть пішки, не користуйтеся ліфтом – так просто уникнути жахів схуднення, якщо вжити всіх необхідних заходів профілактики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *